Forum Gökkuşağı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Gökkuşağı

Forum Gökkuşağı. Sevginin Saygının Buluştuğu Tek Adres..

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ah sevgili ah; kaçmak isterken senden içime düştün yine yeniden.

2 posters
YazarMesaj
ilkkan
Yönetici
Yönetici
ilkkan

Ah sevgili ah; kaçmak isterken senden içime düştün yine yeniden. Empty
MesajKonu: Ah sevgili ah; kaçmak isterken senden içime düştün yine yeniden.   Ah sevgili ah; kaçmak isterken senden içime düştün yine yeniden. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 1:45 pm

Selam

Kalakaldım hayal dolu geceye yeniden yine sensiz. Atma bir köşeye vicdanını benden... Nedenlerle başlayan sorular sormayacağım sana cevabı olmayacak nasıl olsa.
Yoruldum her gece seni sensiz ağırlamaktan... Yorgun düştü ayaklarım sana gidip, gidip gelmekten. Sana her gelişim paslı çiviler batırıyor yüreğime: Söylesene sevgili ne yaptın bana?
Şimdi benim için her kimsen git geldiğin yoldan! Tarif et diyorsun edemem; çünkü ben senin geçtiğin yollardan geçmedim bilemem.
Kimbilir kaç kez geçtin benim bilmediğim yollardan.
Dilim ağzımda büyüyor söyleyemediklerimden.
Geceler ağlıyorken sensizliğimden, öyle bir çığlık koptu ki yüreğimden, sesim sustu ayaklarım koptu sanki!
Sen giderken tırnaklarımı gözlerime batırdım, seni görmüşlüklerimi kör etmek istercesine. İstersen gidişine bir kaç kötü söz ekle farkındalığı olmaz artık. Kalsan da iyi gelmez... Sevgiyi zorlayacak kadar düşmedim sana.
Şimdi benim için kimsen güle, güle sana! ... Sakın dönüp bakma ardına gözlerini kör eder gözlerimden çıkan ateşin harı, yolunu bulamazsın yeni sevdalara...

Sevgi ve saygılarımla..
Melancholia...
Düştüm.Kırıldım.
Düştüm.Kırıldım.
Melancholia...

Ah sevgili ah; kaçmak isterken senden içime düştün yine yeniden. Empty
MesajKonu: Geri: Ah sevgili ah; kaçmak isterken senden içime düştün yine yeniden.   Ah sevgili ah; kaçmak isterken senden içime düştün yine yeniden. Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 11:09 am

Sevgiyi zorlayacak kadar düşmedim sana.

harika ya Sad Sad Sad Sad
https://gokkusagi.forum.st

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Trabzon Spor Grubu
» Galatasaray Grubu