Forum Gökkuşağı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Gökkuşağı

Forum Gökkuşağı. Sevginin Saygının Buluştuğu Tek Adres..

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hayallerim onunla birlikte toprağa girdi!!!

YazarMesaj
ALARASELDA
Yeni Üye
Yeni Üye
ALARASELDA

Hayallerim onunla birlikte toprağa girdi!!! Empty
MesajKonu: Hayallerim onunla birlikte toprağa girdi!!!   Hayallerim onunla birlikte toprağa girdi!!! Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 2:24 am

Onun adı buketti.Gerçekten bir buket gül gibi güzeldi.Ona aşık olmadan önce onu gördüğüm zaman başımı eğer her insan gibi geçerdim.Ama bi gün gözlerinin içine baktım.Kalbim yerinden çıkmak istiyordu sanki.Allah'ım ne güzelik o da bana bakıyordu.Anladım ki aşık olmuştum artık varsa yoksa o aklımdaydı.Ama ona bi türlü açılmayı beceremedim.Sadece gözlerine bakıp onunla güzel günleri hayal ederdim.Evleri bizim evin karşısındaydı.Ben bizim evin terasında ona bakıyordum.Çünkü onu görmeden yapamıyodum.Annesi de yanındaydı.İstemeden de olsa kulak verdim.Annesi onu dayısıyla muş'a düğüne göndereceğini söyledi.O da hayır anne gitmek istemiyorum dedi.zaten ben o zaman çok üzüldüm.Ama annesini kıramadı ve gitti artık bursa bana zindan olmuştu.onun gelmesini dört gözle bekliyordum ama o sanki hiçgelmicekti içimde çok kötü bir his vardı.Ben Allah'ım nolur onun başına bi şey gelmesin diye ona hert gece dua ediyordum.aradan 3 hafta geçti.artık dönmesini istiyordum.bu arada tatil olduğu için bir işe girdim ve çalışıyordum 21 ağustos salı günü idi benim içim öle bi sıkışıyoduki içimden kesin bi şey olacak inşallah ona bi şey olamaz diyodum .Akşam eve geldim.Ama gelmez olaydım da duymaz olaydım muştan gelirken kaza olmuş ve o ölmüştü.inanamamıştım dünya başıma yıkılmıştı.Ben şimdi ne yapacaktım.Allah'ım neden onu aldın 8 kişinin içinden diye kahrediyordum.oysaki ne hayallerim vardı.Her gece onun geleceğini ve onunla güzel günleri ümit ediyordum.Ve hayallerim onunla birlikte mezara girdi.Onun gibi birini bulamayacağımı biliyorum.Artık dünyanın benim gözümde bi kuruşluk değeri kalmamıştı.o daha 17 yaşındaydı.Hayatın hiç bi anlamı kalmadı.

Hayallerim onunla birlikte toprağa girdi!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-