Forum Gökkuşağı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Gökkuşağı

Forum Gökkuşağı. Sevginin Saygının Buluştuğu Tek Adres..

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Internet özel Haytimizi Nekadar Etkiliyor Sizce???

2 posters
YazarMesaj
sakarya970
Süper Üye
Süper Üye

Internet özel Haytimizi Nekadar Etkiliyor Sizce??? Empty
MesajKonu: Internet özel Haytimizi Nekadar Etkiliyor Sizce???   Internet özel Haytimizi Nekadar Etkiliyor Sizce??? Icon_minitimeSalı Ağus. 05, 2008 8:55 am

SON YILARDA HERKESIN HAYATINA TAMAMEN GIREN NET HAKINDAKI DUSUNCENIZI ALMAK ISTIYORUM!!! SIZCE INTERNET BIZLERIN ÖZEL YASAMINI NEKADAR ETKILIYOR!!!!EVLI&BEKAR HERKESUN BUTTUN HAYATI NET OLMUS SIZCE NEKADAR DOGRU!! NEKADAR YANLIS INTERNET ÖZEL HAYATIMIZI ELIMIZDEN NEKADAR ALDI SIZCE!!! BENIM KENDI DÜNCEM BU INTERNET YUZUNDEN COK EVLILIKLERIN YIKILDIGINI BILIYORUM CUNKU AILE ILE BÜTÜN ILISKI KOPMUS VAZIYETE HERKESIN HAYATI (MSN) (RADYOLAR)ÖZELHAYAT DIYEBIRSEY KALMAIS BENIM DUSUNCEM BU SIZLERIN DE DUSUNCELERINIZI FIKIRLERINIZI OGRENMEK ISTIYORUM.YORUMLARINIZI BEKLIYORUM!!

( kımse yalnıs anlamasın ınternetın cok guzel yanlarıda var sızın gıbı dostları tanıdıgıma hıcbırzaman pısman olmadım sızlerle olmaktanda cok mutluyum )
Melancholia...
Düştüm.Kırıldım.
Düştüm.Kırıldım.
Melancholia...

Internet özel Haytimizi Nekadar Etkiliyor Sizce??? Empty
MesajKonu: Geri: Internet özel Haytimizi Nekadar Etkiliyor Sizce???   Internet özel Haytimizi Nekadar Etkiliyor Sizce??? Icon_minitimeSalı Ağus. 05, 2008 9:33 am

Hayatimda fazla yer ediyor buda acikcasi canimi sIkiyor..
https://gokkusagi.forum.st

Internet özel Haytimizi Nekadar Etkiliyor Sizce???
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-