Forum Gökkuşağı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Gökkuşağı

Forum Gökkuşağı. Sevginin Saygının Buluştuğu Tek Adres..

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Beşiktaş Grubu

2 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Aşk Meleği
Forumun Kraliçesi
Forumun Kraliçesi
Aşk Meleği

Beşiktaş Grubu Empty
MesajKonu: Beşiktaş Grubu   Beşiktaş Grubu Icon_minitimeSalı Ağus. 05, 2008 10:40 am

Beşiktaş takımını tutan arkadaşlar burada takımlarıyla ilgili paylaşımları yapabilirler..
https://gokkusagi.forum.st
sakarya970
Süper Üye
Süper Üye

Beşiktaş Grubu Empty
MesajKonu: Biz Hazırız   Beşiktaş Grubu Icon_minitimeSalı Ağus. 05, 2008 10:56 am

Beşiktaş Grubu A6A4F67FB4544C40A1C4F3D3b
"Fiziksel ve zihinsel olarak mükemmel bir kamp dönemi geçirdik. Ana sistemimiz 4-2-3-1 olacak, destek istiyoruz".

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Avusturya'daki ikinci kamp dönemini değerlendirdi ve müjdeyi verdi: "Biz hazırız." Takımının hem fiziksel, hem zihinsel olarak hazır duruma geldiğini söyleyen Sağlam, "Kamptaki en büyük kazancımız, ekip birlikteliği ve ekip ruhunun en üst düzeye çıkması oldu. Şimdi sırada bunu saha içine uygulamak var" dedi
ve şöyle konuştu:

KAYITSIZ ŞARTSIZ DESTEK
"Futbolcularım kamp boyunca, büyük takım oyuncusu gibi çalıştılar ve davrandılar. Biz, büyük bir aileyiz ve bu ailenin başarılı olması için herkesin katkıda bulunması gerekiyor. İyi bir ekibiz. 12. adam olan taraftarımız da bize önemli derecede katkıda bulunacaktır. Gerçekten bu takımı seviyorlarsa, yeni sezonda onlardan kayıtsız şartsız destek vermelerini istiyorum."

KARŞILIĞINI VERECEĞiZ
"Bazen 'şer' gibi görünen olayların arkasından güzellikler çıkabiliyor. Yaşanan kavga olayı, futbolcuları daha fazla arkadaşlığın içine itti. Zaten bunun için uğraşıyorduk, başardık. Böyle birbirine kenetlenmiş bir grubu ilk kez görüyorum. Başkanımız, yönetimimiz, menajerimizle uyum içindeyiz. Hepsi bize katkı sağlamak için çabalıyor, biz de onlara karşılığını sahada vereceğiz."

BiZ iNANDIK, SiZ DE iNANIN
"Ana sistemimiz çift ön liberolu 4-2-3-1 olacak. Takımımız, bu sisteme iyi tepki verdi. Değişik arkadaşlarımızı, değişik mevkilerde denedik. Sakatlıklar ile cezaların bizi zorlamasını istemiyoruz. Geçen sezonki hatalardan ders almış, eksiklerini gidermiş bir Beşiktaş olarak sezona başlayacağız. Biz inandık, camiamızın da bize inanmasını ve desteklemesini istiyoruz."
sakarya970
Süper Üye
Süper Üye

Beşiktaş Grubu Empty
MesajKonu: Dersimizi aldık   Beşiktaş Grubu Icon_minitimeSalı Ağus. 05, 2008 10:57 am

Beşiktaş Grubu 783FD75565CBF648B762B6F6b
Büyük bir hata yaptım ve bunun bedelini ağır ödüyorum Çok pişmanım. Ayrılmak istemiyorum, formamı özledim".

CEZASINI ÇEKİYORUZ
Beşiktaş'ın yıldız oyuncusu İbrahim Toraman, dün bir basın toplantısı yaparak özür diledi. Kavga olayının büyük bir hata olduğunu söyleyen tecrübeli oyuncu, "Kimseyi suçlamıyorum, kendimi de aklamıyorum. Hayatımın en zor dönemini geçirdim. Taraftarımız ve camiamızdan tekrar tekrar özür diliyorum"
dedi.

UMUDUM SÜRÜYOR
Toraman şöyle devam etti: "Herkesi zor duruma düşürdük, biz de en ağır şekilde dersimizi aldık. Affedilmeyi bekliyorum çünkü buradan ayrılmak istemiyorum. İbrahim Üzülmez ile o sayfayı kapattık. Hocamızı aradım, bana 'İleride bakarız' gibilerinden konuştu. Umudum sürüyor."
sakarya970
Süper Üye
Süper Üye

Beşiktaş Grubu Empty
MesajKonu: İlk iş olarak eşimi aradım   Beşiktaş Grubu Icon_minitimeSalı Ağus. 05, 2008 10:57 am

Beşiktaş Grubu BCC1A401C9D37B4EB37C4F8Eb
Beşiktaş'ın çiçeği burnunda kaptanı Delgado, bir hayalinin gerçek olduğunu söyledi. Arjantinli yıldız, "Menajer Sinan Engin'in konuyu açmasının ardından ilk iş olarak eşimi ve annemi arayıp, onlara ne kadar mutlu olduğumu söyledim. Artık arkadaşlarıma örnek olmam gerek. Yakında Türkçe öğreneceğim. İyi ki Beşiktaş'ta kaldım" dedi.
sakarya970
Süper Üye
Süper Üye

Beşiktaş Grubu Empty
MesajKonu: Medyaya saldırı!   Beşiktaş Grubu Icon_minitimeSalı Ağus. 05, 2008 10:58 am

Beşiktaş Grubu D411D8C23D6C214296867119b
BEŞİKTAŞLI futbolcular, dün Ertuğrul Sağlam'ın basın toplantısından hemen önce gazetecilere saldırdı... Kampın son gününde medyayı hedef alan siyah-beyazlı oyuncular, gazetecileri tek tek ıslatırken, bazıları ise buz dolu kovalara soktular. Menajer Sinan Engin'i ise üç kişi ancak yakalayabildi...
sakarya970
Süper Üye
Süper Üye

Beşiktaş Grubu Empty
MesajKonu: Uçuşa hazır!   Beşiktaş Grubu Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 12:10 pm

Zorlu idmanlar, ciddi hazırlık maçları ve eğlencenin iç içe yaşandığı çalışmalar bitti... Sonuç: Bu Kartal, yüksek uçar.

Beşiktaş, Avusturya'daki ikinci hazırlık kampını da başarıyla tamamladı ve lige hazır olarak döndü... Teknik kadro, futbolcular ve çalışanlar üzerlerine düşeni başarıyla yerine getirdi. Yenilerle başlayalım... İlk aklıma gelen ortak özellikleri, profesyonellikleri. Çek futbolculara kendi ellerinde olmayan bonservis
bedellerinden dolayı haksızlık etmemek, iyi niyetlerinin ve profesyonelliklerinin hakkını, bu takıma katkı sağlayacak kalitede olduklarını söyleyerek teslim etmeliyiz.

GÜLDÜREN BENZETME
Zapotocny'nin daha tecrübeli ve disiplinli olduğunu, oynama fırsatı bulursa Sivok'un sürpriz çıkışlarla goller atabileceğinin de altını çizelim. Beşiktaş'ta halen sözleşmesi bile olmadan idmanlara çıkan Seric için yapılan 'Maradona' benzetmesi insanı güldürmekten öteye geçmedi. Tello, isteksiz oynamaya devam ederse bu takım İbrahim Üzülmez'i çok arar. Tuna Üzümcü iyi bir asker.

ÖNEMLİ DEĞİŞİKLİKLER
Takımda şu dikkat çekici değişiklikler oldu: 1- Tello geri dörtlünün soluna çekiliyor. 2- Geri dörtlünün sağında kesin olarak Serdar Kurtuluş oynayacak. Toraman'a af çıkarsa stoperden ziyade sağda üç alternatiften biri olacak. 3- Çift ön liberoda Cisse-Uğur ikilisi devam edecek. Birinde sorun çıkarsa Serdar kaydırılacak. Tek kişilik forvette Bobo-Nobre birbirlerinin alternatifi olur.

DELGADO IŞILDADI
Forvetin gerisindeki Matias Delgado'nun sağında ve solundaki isimler değişmeli oynayabiliyor. Bu yapı en güçlü silah, sistemin de en canlı noktası olacak. Herkesin 1 değil 3 alternatifi var, bu yüzden futbolcuya kapris yapma imkanı kalmıyor. Sinan Engin ilk kamptaki hataları bu dönemde yapmadı ve güzel bir ortamının oluşmasında pay sahibi oldu.
sakarya970
Süper Üye
Süper Üye

Beşiktaş Grubu Empty
MesajKonu: Pazu bandı krizi   Beşiktaş Grubu Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 12:10 pm

Kadro dışı bırakılan Üzülmez ve Toraman'ın affedilme yolunda olmaları bir başka sorunu beraberinde getirdi. Pazu bandının Delgado'dan alınamayacağı görüşü ağırlık kazandı ancak bu durumun da gruplaşmaya neden olmasından çekiniliyor.
sakarya970
Süper Üye
Süper Üye

Beşiktaş Grubu Empty
MesajKonu: İnönü tartışması   Beşiktaş Grubu Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 12:10 pm

YÖNETİMİN, İnönü Stadı'na merhum Hasan Doğan'ın adını vermek için çalışma başlatması tartışmalara neden oldu. Bu fikre sıcak bakanlar çıksa da uzun süredir stadın adının Şeref Bey olarak değiştirilmesini isteyen Çarşı'nın değişikliğe tepki gösterebileceği ifade edildi
sakarya970
Süper Üye
Süper Üye

Beşiktaş Grubu Empty
MesajKonu: Rıza artık Paşalı   Beşiktaş Grubu Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 12:11 pm

BEŞİKTAŞ'IN genç yıldızlarından Rıza Şen, Kasımpaşa'ya verildi. Siyah-beyazlıların altyapısından yetişen ve şu anda İspanya'da futbol yaşantısını sürdüren Nihat Kahveci'nin veliahtı olarak gösterilen Rıza için Kasımpaşa ile satış opsiyonu Beşiktaş'ta olmak üzere 3 senelik anlaşma yapıldı.
sakarya970
Süper Üye
Süper Üye

Beşiktaş Grubu Empty
MesajKonu: Süper Zapotocny   Beşiktaş Grubu Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 12:11 pm

Siyah-beyazlılar "Yeni transferlerden en çok hangisinin performansını beğendiniz?" anketinde, Çek yıldız Zapotocny'yi seçti.

ŞİMDİDEN GÖZE GİRDİ
Transfer edildiği günlerde, "Bu da kim?" şeklinde eleştirilere maruz kalan yabancı yıldızlardan Tomas Zapotocny, şimdiden taraftarların gözdesi oldu. Çek stoper, "Hazırlık maçlarında, takımımıza yeni gelen futbolculardan en çok hangisini beğendiniz" anketinde ilk sırayı aldı.

İKİNCİ UĞUR İNCEMAN
Gösterdiği
başarılı performansla, taraftarların % 54.4'ünün oylarını alan Zapotocny'yi, % 28 ile Uğur İnceman takip etti. Üçüncü % 7.3 ile Sivok olurken, G.Antep'ten transfer edilen Ekrem Dağ % 4.7 ile dördüncü oldu. Ankette Seric % 3 ile beşinci, Tuna % 2.5 ile altıncı sırayı aldı.
sakarya970
Süper Üye
Süper Üye

Beşiktaş Grubu Empty
MesajKonu: Bizler inandık   Beşiktaş Grubu Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 3:11 am

Avusturya dönüşü kurmaylarıyla bir araya gelen Yıldırım Demirören: Takımımız özlenen kolej havasını yakaladı, bu yıl kesin şampiyonuz.

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, yeni sezonun başlamasına sayılı günler kala camiaya umut dolu mesajlar verdi. Özellikle ikinci Avusturya kampı döneminde yaşanan birlik-beraberliğin, arkadaşlığın ve disiplinli çalışmanın kendisini çok etkilediğini ifade eden başkan, "İlk kamp dönemimiz tatsız bir başlangıçla start
almıştı. Ancak o günden itibaren yaşanan gelişmeler hep pozitif yönde oldu. Özellikle takım içi arkadaşlık ilişkilerinin tavan yaptığı bir kamp yaşadık" ifadesini kullandı.

SIKINTILAR BİTTİ
Avusturya dönüşü, kurmaylarıyla birlikte yeni sezon hazırlıklarını değerlendiren başkan Demirören şöyle devam etti: "Sıkıntılı günler geride kaldı. Sadece idmanda ve maçlarda değil, yemeklerde, sohbet ortamlarında bile müthiş bir dostluk ortamı yaşandı. Özlenen kolej havasını yeniden yakaladık. Ben başarılı olacağımıza yürekten inanıyorum, sizin de inandığınızı biliyorum. Camiamız da bize, teknik heyete ve oyucularımıza inansın, güvensin. Şampiyonluk bizi bekliyor."
sakarya970
Süper Üye
Süper Üye

Beşiktaş Grubu Empty
MesajKonu: Kupayı istiyoruz   Beşiktaş Grubu Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 3:12 am

KARTAL'IN genç yıldızı Serdar Özkan, UEFA Kupası'ndaki hedeflerinin çok büyük olduğunu söyledi. Geçen sene kupayı alan Zenit'in, Beşiktaş'tan iyi bir takım olmadığını ifade eden Serdar, "Finalin oynanacağı F.Bahçe Stadı'nda kupayı kaldırmak, inanılmaz bir keyif olur" yorumunu yaptı. Genç yıldız, en büyük hayalinin de Real Madrid'de forma giymek olduğunu
söyledi.
sakarya970
Süper Üye
Süper Üye

Beşiktaş Grubu Empty
MesajKonu: Beşiktaş günlüğü   Beşiktaş Grubu Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 3:13 am

Ekrem'e bandaj
Siyah-beyazlı ekibin yeni transferi Ekrem Dağ, hazırlık maçında geçirdiği sakatlığın ardından sol el bileği ve sol omzundaki zedelenmeyi büyük ölçüde atlattı. Dağ'ın özel bandajla çalışmalara başlayacağı ve UEFA maçına yetiştirileceği ifade edildi.

İdmanlar başlıyor
On dört gün süren Avusturya kampı dönüşünde
bir gün izin yapan siyah-beyazlılar, çalışmalarına bugün başlıyor. Beşiktaşlı futbolcular, yeni sezon hazırlıkları için bugün saat 18.00'de Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde tek idman yapacak.

Altyapıya üç hoca
Beşiktaş voleybol şubesi, altyapı takımlarına üç yeni antrenör getirildi. Yıldız erkek takımı Adil Ok, küçük kız ve küçük kız aday takımlarını Muzaffer Meriç ile küçük erkek ve küçük erkek aday takımlarını ise İlker Küçün'ün çalıştıracağı açıklandı.

Mansız dönebilir
Beşiktaş'ın eski milli yıldızı İlhan Mansız'ın, yeniden futbol sahalarına dönme ihtimali olduğu belirtildi. Mansız, Almanya'da haftanın dört günü diz bölgesi için tedavi gördüğünü ve idman programı uyguladığını belirterek, "Ufak da olsa bir ışık var" dedi.

BJK TIR'ı Erdek'te
Beşiktaş'ı lisanslı ürünlerini Türkiye'deki taraftarlara ulaştıran Kartal Yuvası TIR'ının yeni durağı Erdek oldu. 4 Ağustos Pazartesi gününden itibaren Erdek Merkez Cumhuriyet Meydanı önünde taraftarlara hizmet veren TIR, 10 Ağustos'a kadar burada kalacak.
sakarya970
Süper Üye
Süper Üye

Beşiktaş Grubu Empty
MesajKonu: Taraftar inanıyor   Beşiktaş Grubu Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 3:14 am

Beşiktaş'ı yıllar sonra ilk kez kamp dönüşünde havalimanında taraftarlar karşıladı. Takımın kamp döneminde yaşadığı olumlu havadan, taraftarların da etkilendiği gözlenirken, siyah- beyazlı oyuncular "Bu sene şampiyon görelim sizi, şampiyon yapın bizi" tezahüratlarıyla karşılandı.
sakarya970
Süper Üye
Süper Üye

Beşiktaş Grubu Empty
MesajKonu: 'İbo'ları affedin   Beşiktaş Grubu Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 3:14 am

SPORDAN Sorumlu Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu, Beşiktaş yönetiminden İbrahim Üzülmez ile Toraman'ın affedilmelerini istedi. Kendisinin de Beşiktaşlı olduğunu belirten Başesgioğlu, "Elbette disiplin her şeyden önce gelir. Ancak özür dileyen iki kaptanın aile içindeki kavgaları, daha fazla uzatılmamalı. Yönetim, Üzülmez ve Toraman'ı affetmeli" ifadesini
kullandı.
sakarya970
Süper Üye
Süper Üye

Beşiktaş Grubu Empty
MesajKonu: Yaşayan efsane Çarşı döndü   Beşiktaş Grubu Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 9:07 am

Fotomaç'ın günler önce yazdığı gibi, Beşiktaş tribünlerinin efsane taraftar oluşumu Çarşı geri dönüş kararını resmen açıkladı. BJK TV'ye konuşan tribün lideri Alen Markaryan, "Camianın ilgisine kayıtsız kalamazdık. Bembeyaz bir sayfa açarak geri döneceğiz" dedi.

Geliyoruz

Tribün lideri Alen Markaryan, "Camianın ilgisine kayıtsız kalamazdık. Bembeyaz bir sayfa açarak döneceğiz" dedi.

Gitmedik, dinlendik
27 Mayıs'ta "Çekiliyoruz" diyen Çarşı Grubu, tribünlere geri geliyor... O tarihten bu yana, konuyla ilgili hiçbir açıklamada bulunmayan tribün lideri Alen Markaryan, önceki gün BJK TV'ye konuştu. Kamuoyu ve Beşiktaşlı taraftarların gösterdikleri ilgiye kayıtsız kalmalarının artık mümkün olmadığını
belirten Markaryan, "Biz bir yere gitmedik, sadece dinlendik" dedi ve şöyle devam etti:

Boynumuzun borcu
"Bu kararı aldığımız günden bu yana, üzerimizde dönüş için çok ciddi baskı oluştu. Elbette bu baskıya karşı koymak zor. Eğer yararımız dokunacaksa, elbette dönmek boynumuzun borcu. Çünkü söz konusu olan Beşiktaş'ın menfaatleri. Bütün arkadaşlarımızı kucaklayarak, tüm camia ile abisi-kardeşi, yaşlısı-genci kol kola girerek, bembeyaz bir sayfa açmak istiyoruz, bunu da başaracağız."

Konuşan İnönü yolda
Tribün liderlerinden Ayhan Güner de, yıllarca ellerini değil kafalarını taşın altına koyduklarını belirterek, "Gördük ki bu büyük taraftar, her zaman Çarşı'yı görmek istiyor. Öncelikle camiamız kendi içinde barışmalı. Biz, konuşan bir İnönü Stadı istiyoruz. Taraftarlarımız hiç merak etmesin. Bu büyük taraftar her zaman her yerde nasıl hareket etmesi gerektiğini çok iyi bilir" diye konuştu.
sakarya970
Süper Üye
Süper Üye

Beşiktaş Grubu Empty
MesajKonu: Hocam Sağlam   Beşiktaş Grubu Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 9:07 am

Kiralık gönderilmiş veya satılmış olabilirdim. Beni fark edip, güven aşılayarak kendimi bulmamı sağladı. O, başıma gelen en güzel şey".

BAŞKA KULÜPLERDE
Beşiktaş'ta kampın en başarılı oyuncuları arasında gösterilen Serdar Özkan, teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ı yere göğe sığdıramadı... Genç hoca için "Başıma gelen en güzel şey" yorumunu yapan yıldız oyuncu, "Ertuğrul hoca olmasa işim gerçekten zordu. O gelene kadar Beşiktaş'ta adımı
anan yoktu. Böyle bir şans yakalamasam başka kulüplerde yıpranıyor olabilirdim" dedi.

MAHCUP ETMEYİZ
10 yılı aşkın süredir Beşiktaş'ta olmasına rağmen Sağlam tarafından keşfedildiğini vurgulayan Serdar, şunları söyledi: "Ertuğrul hoca, verdiği destek ve güven ile kendimi bulmamı sağladı. Bugün buradaysam ona çok şey borçluyum. Ertuğrul hoca altyapıdan gelen tüm oyuncular için büyük bir şans. Hiç kimse bize bu kadar yatırım yapmadı. Onu mahcup etmeyeceğiz."
sakarya970
Süper Üye
Süper Üye

Beşiktaş Grubu Empty
MesajKonu: Kombine 4000'e ulaştı   Beşiktaş Grubu Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 9:08 am

Stat belirsizliği ve Çarşı Grubu'nun tribünlerden çekilmesi Beşiktaş'ta kombine kart satışlarını olumsuz etkilemişti. Geçtiğimiz haftaya kadar sadece 1500 kombine satılırken, maçların İnönü oynanmasının kesinleşmesinin ardından Çarşı Grubu da geri döneceğini açıklayınca, rakam daha şimdiden 4 bine ulaştı.
sakarya970
Süper Üye
Süper Üye

Beşiktaş Grubu Empty
MesajKonu: Holosko müjdesi   Beşiktaş Grubu Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 9:08 am

Sol arka kas adalesinde gerilme olduğu için Avusturya kampının son üç günü ayrı bir program uygulayan Holosko, dün kademeli olarak takımla çalışmalara başladı. Slovak yıldız, UEFA Kupası maçına yetişecek.
sakarya970
Süper Üye
Süper Üye

Beşiktaş Grubu Empty
MesajKonu: İdmanda gol şov   Beşiktaş Grubu Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 9:08 am

BEŞİKTAŞ, dün tek antrenmanla Brijeg ile 14 Ağustos'ta oynayacağı UEFA 2. ön eleme maçının hazırlıklarını sürdürdü. Sağlam yönetiminde kondisyon çalışmalarıyla başlayan idman, yarı sahada yapılan çift kale maçla sona erdi. Karşılaşmada Bobo, Delgado ve Holosko golleri ve performanslarıyla beğeni topladılar.
sakarya970
Süper Üye
Süper Üye

Beşiktaş Grubu Empty
MesajKonu: İlk şart tamam   Beşiktaş Grubu Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 9:08 am

Kaleci Rüştü kampın 2. etabının Beşiktaş'a çok şey kattığını söyledi. Müthiş bir arkadaşlık ortamı yakalandığını vurgulayan tecrübeli file bekçisi, "Sanırım artık takım olduk. Yani başarının ilk şartını yerine getirdik. Zirvenin en büyük adayıyız" dedi.
sakarya970
Süper Üye
Süper Üye

Beşiktaş Grubu Empty
MesajKonu: Tello inanıyor   Beşiktaş Grubu Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 9:09 am

Beşiktaş'ın Şilili yıldızı Tello, yeni sezonu zirvede bitireceklerine inandığını söyledi. İki kampta da işlerin yolunda gittiğini dile getiren Tello, "Geçen sezon canımızı yakan savunmadaki sorunlar azalmış gibi görünüyor. Takımın genel durumu da gerçekten iyi" dedi.
sakarya970
Süper Üye
Süper Üye

Beşiktaş Grubu Empty
MesajKonu: Zaman geldi   Beşiktaş Grubu Icon_minitimeC.tesi Ağus. 09, 2008 3:18 am

Kartal'ın yerli sambacısı, "Bu sezon şampiyonluk özlemi gidermek için kenetlendik" dedi.

Beşiktaş'ın Brezilya asıllı Türk vatandaşı Mert Nobre, 2008-09 sezonunda mutlu sona ulaşacaklarını söyledi. Yeni yapılan takviyelerle daha da güçlendiklerini ifade eden Nobre, "İki Avusturya kampının da çok verimli geçtiğini söylemeliyim. Arkadaşlık ve dostluk gerçekten en üst safhadaydı. İlk defa bir kamp döneminden hiç sıkılmadım.
Başarı, ancak takım olduğunuzda kazanılıyor. Biz, Avusturya'da takım olmanın ilk adımlarını attık. Bu havayı bozmadığımız sürece, çok daha iyi şeyler yapacağımıza ve camiamızı sportif başarılarla mutlu edeceğimize inanıyorum" dedi.

HEPİMİZ İNANDIK
Nobre şöyle devam etti: "Beşiktaş'ta şampiyonluk yaşamayı istiyorum çünkü bunu çok özledim. Elbette sadece benim değil, bütün takımın istemeli. Kamp döneminde gördüm ki herkes zirveye kenetlenmiş durumda. Ben de bu sene özlemimizi gidereceğimize yürekten inanıyorum. F.Bahçe ve G.Saray da çok iyi takviyeler yaptı. Bu sezon lig, daha renkli ve rekabetçi geçecek. Hem ligde, hem de UEFA'da başarılı sonuçlar alacağız."
sakarya970
Süper Üye
Süper Üye

Beşiktaş Grubu Empty
MesajKonu: Zapotocny korkusu   Beşiktaş Grubu Icon_minitimeC.tesi Ağus. 09, 2008 3:18 am

Avusturya'da sağ ayak bileğinden sakatlanan ve çekilen MR'ında Brijeg maçında oynama şansı olmadığı ortaya çıkan Çek yıldız, yönetimi korkuttu.

Siyah-beyazlı takımda Tomas Zapotocny korkusu yaşanıyor... Avusturya kampının son gününde yapılan idman sırasında sağ ayak bileğinden sakatlanan ve çalışmayı yarıda bırakan Zapotocny'nin önceki gün çekilen MR'ından da tatsız bir sonuç çıktı. Çek oyuncunun, Brijeg maçında forma giyemeyeceği belirtildi.

Çek futbolcunun daha önce de aynı bölgeden
ameliyat olduğu ifade edilirken, sağlık ekibi Zapotocny'den bununla ilgili ameliyat raporlarını istedi. Tecrübeli oyuncunun Bosna'daki ilk maçta riske edilmeyeceği belirtilirken, hafif sakatlığı bulunan Sivok'la ilgili son kararın pazartesi günü verileceği öğrenildi.
sakarya970
Süper Üye
Süper Üye

Beşiktaş Grubu Empty
MesajKonu: Gönlüm rahat   Beşiktaş Grubu Icon_minitimeC.tesi Ağus. 09, 2008 3:19 am

BEŞİKTAŞ'IN yeni kaptanı Delgado, artan sorumluluğunun kendisini korkutmadığını ifade etti. Takımda kimse ile bir sorunu bulunmadığını dile getiren Arjantinli yıldız, "Tüm arkadaşlarım iyi niyetli. O nedenle bu takımda problem yaşanmaz. Gönlüm rahat" şeklinde konuştu

Beşiktaş Grubu
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Galatasaray Grubu
» Trabzon Spor Grubu