Forum Gökkuşağı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Gökkuşağı

Forum Gökkuşağı. Sevginin Saygının Buluştuğu Tek Adres..

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Git Diyemedim Ama Git...!

YazarMesaj
Melancholia...
Düştüm.Kırıldım.
Düştüm.Kırıldım.
Melancholia...

Git Diyemedim Ama Git...! Empty
MesajKonu: Geri: Git Diyemedim Ama Git...!   Git Diyemedim Ama Git...! Icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 11:33 am

Susmaktan baska ne gelir elden anne....
https://gokkusagi.forum.st
Melancholia...
Düştüm.Kırıldım.
Düştüm.Kırıldım.
Melancholia...

Git Diyemedim Ama Git...! Empty
MesajKonu: Geri: Git Diyemedim Ama Git...!   Git Diyemedim Ama Git...! Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 11:02 am

Yalnızlığımı Öldürdüm Kendi Ellerimle Bundan bir sene önce..Cezam Yüreğinde Müebbet Hapisti... Bilerek İsteyerek Öldürdüm Dedim Herkese..O Yüreğe girmek için geçmişimi de, Kötü Günlerimi de, Beni Çıkarları için harcayanları da ve Çocuk Ruhumu da Ben Öldürdüm İtiraf Ediyorum...Hepsi O yürekte olabilmek içindi...

O yürekte buldum karşılıksız saf sevgiyi..çıkar üzerine kurulan dünyada en saf kalan aşkın hemde varlığına artık inanmadığım o saf aşkın tam ortasında buldum kendimi o yürekte.. Benden birbaşka bir ben yarattım.Kendimi buldum gözlerinde... Derinden içime işleyen, gidipte yüreğimin ıssızlıklarına ulaşan ve sürekli konuşan sevdiğini haykıran bakışlarında...

Seninim diyordun ve bende senin...Bir düş kurduk umutlarımızı arasına koyarak..Ve hayatın kalan yolunda beraber yürüyeceğimize söz verdik... Alyansımızı parmağımıza değil yüreklerimize geçirdik.. Herşeyi bizi üzen, kıran,çıkarları için harcayan herkesi bıraktık ardımızda..Yeni bir hayat başladı ikimiz içinde...Sadece ikimize bize ait bir hayat...

Seninle sahip oldum kendi dünyama..Seninle yıktım duvarlarımı...İçimde sakladığım herşeyi günyüzüne çıkardım sevginle...Yaşamanın tanımını öğrendim yeniden bir alfabeyi ezberler gibi ezberledim hayatın yeniden varolabileceğini...Öfkelendiğimde sakinliğim oldun sözlerinle...Hırçın dalgalar savurduğunda limanım oldun...Üşüdüğümde yorganım, Sıcağımda meltem gibi rüzgarım oldun...Eğilmedim kimseye ezdirmedimde bu yaşıma kadar kendimi.. Savundum doğru bildiğim herşeyi... Seni de savundum herkese herşeye karşı senin beni savunduğun gibi...

Yüreğimi yüreğine koydum...Sana emanet ettim..Biliyordum benden daha iyi bakacağına ona..Beni benden çok seveceğini biliyordum..Yanılmadım bu sefer...Birçok sefer yanıldım ama sende yanılmadım...Şimdi senesi gelmiş yuvamızın... Nasıl geçtiğini anlamadığım..Demek insan böyle mutlu olunca değeri kalmıyormuş zamanın saymayı unuyormuş insan...

Her Sabah Seninle Uyanmak...Yeni bir güne hazırlanmak beraberce...Günaydın demek hep aynı aşkla... Güneşi üzerimize doğurmak..Ortak hayatımız için çalışmak ama hep zevkle hep istekle..Biliyorumki akşam olduğunda beni yine aynı aşkla bakan sevdiğim karşılayacak...Bir kap yemeği bölüşeceğiz yine.. Ve böyle sürüp gidecek bir ömür... Ama hep seninle hep bizimle...Geriye baktığımızda yıllar sonra boşa geçmiş bir anımız bile olmayacak...Nazım hep sana geçecek...Hep sana yapacağım çocukluğumu...Küseceğiz belki yine ve uzu sürmeyecek barışacağız...Aklar düştüğünde saçlarımıza biz yine bize kalacağız..Sana Söz herbişeyim hayatımda senden başka hiçbirşey önemli olmayacak
https://gokkusagi.forum.st

Git Diyemedim Ama Git...!
1 sayfadaki 1 sayfası