Forum Gökkuşağı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Gökkuşağı

Forum Gökkuşağı. Sevginin Saygının Buluştuğu Tek Adres..

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hersey bıraktığın gibi, Ama ben hariç..!

2 posters
YazarMesaj
ilkkan
Yönetici
Yönetici
ilkkan

Hersey bıraktığın gibi, Ama ben hariç..! Empty
MesajKonu: Hersey bıraktığın gibi, Ama ben hariç..!   Hersey bıraktığın gibi, Ama ben hariç..! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 1:41 pm

Selam

Halâ...ve halâ sevdalı gözlerine gözlerim
Hep mi sen koyacaksın aramıza alabildiğince mesafeleri!
Ben mi beklicem hep kapı eşiklerinde seni..
Nereye kadar sürecek bu kovalamaca?
Kovalayan pes edip başkasına av olana kadar mı!!
Neye yarar o zaman bitmeyen bekleyişler...
Böyle olmamalıydı demek,
Seviyorum ama çözülmüyor düğümler demek
Sonra sesini alıp gitmek mi tek çözümün!

O zaman geri ver bütün yaşanmışlıklarımı,emeklerimi,gözyaşlarımı...Hatta aşkımı bile ver de öyle git burdan...Madem kaçarcasına uzaklaşıyorsun benden daha fazla acı çektirmeden git...Hep 'çiceğim' dediğinin solmasını görmeden gitte daha fazla incitme gururumu!Hem zaten sen değilmiydin beni mutlu etmek için varolan..."Var ettiğin gibi yok ol şimdi"!...

Kızmıyorum sana İnan..!
Sadece kırgınım,üzgünüm...
Tamam hadi kabulum gitmen,terketmen.
Ama hani sen şartlar koymuştun ya aşkımıza
Benimde birkaç isteğim var senden,bu sefer ayrılığımıza..!
Buralara birdaha uğrama olur mu?
Sakın Çıkma karşıma...
Dayanacak gücüm yok cünkü gözlerine bakmaya..!

Ben sen gider gitmez yinede denedim,alıştırmalarını yaptım sensizliğin...!Sonra biraz suladım verdiğin çiçekleri,kıyamadım ölüme bırakmaya..hatıralarımızın hepsini toplayıp pencereden dışarı atmaya varmadı elim...

Olmadı sensiz...

...ve artık bende gideceğim buralardan...Uzaklığına yol alıcam...Hatta olmadı sol yanımı deşip, seni alıp içinden, sana yolluyacağım...!

Sevgi ve saygılarımla..
Melancholia...
Düştüm.Kırıldım.
Düştüm.Kırıldım.
Melancholia...

Hersey bıraktığın gibi, Ama ben hariç..! Empty
MesajKonu: Geri: Hersey bıraktığın gibi, Ama ben hariç..!   Hersey bıraktığın gibi, Ama ben hariç..! Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 11:03 am

Merak ediyormusun nasılım son günlerde. Tahminlerin vardır tabi hatta emin olduğun bir kaç hal. Sinirli sivri kırgın hırçın...Bunları tanırsın çünkü hani derler ya "tecrübeyle sabit" öyledir bunlar da hafızan için.Ama dahası da var.Hem öyle ki dahası beni bile hayretler içinde bırakıyor zaman zaman.
Nedensiz kaçışının farkına verdığımdan bu yana hislerim keskinleşti. Sert tahammülsüz bir şey oldum çıktım.Ama hala en çok papatyaları seviyorum.Tanıştığımız günden beri de onların saflığından hızla uzaklaşıyorum. Ve bunu neler için göze aldığımı sen beynime soktuğundan beridir acı bir pişmanlık duyuyorum.Evet hala en sevdiğim çiçek papatya ama artık onlara bakamıyorum. Sanki yüzüme yüzüme haykırıyorlar. Sanırım artık benimde kırmızı gül zamanım geldi ya da kadife karanfil..
Senden önce de severdim harfleri yazmaktan hoşlanırdım yani.Gerçi sen bunu pek bilmezdin.Sonumuza yakındık öğrendiğin zaman yani öyleymişiz. Seni son gördüğüm günün son saatlerindeydi ... Senin için yazdığım ilk ve son şiirle öğrenmiştin. Ben bilmeden seni son kez seyrederken sen belki de sonumuzun bilinci olarak okumuştun şiirimi imlasını düzelterek.Noktaları ve ekleri hep karıştırdım zaten.Şimdi yoksun ya hayatımında imlası darmadağın.Noktalarımı bulamıyorum.Her yer üç nokta virgül ünlem soru işareti dolu.
Son günlerde anlamsız mı bilmediğim bir bilenmişlik var her halimde. Sözlerimde bakışlarımda yazdıklarımda dinlediklerimde hatta okuduklarımda bile.Güneş açsa rahatsız ediyor bulut gelse şikayetçi oluyorum.Evet durum bukadar vahim yani.Derler ya hani "isyanlardayım"Öyle de denebilir zorlanılsa.Anlamıyorsun değil mi?Anlatamadım ki zaten hiç.Emanet ettiğim şeyin ellerine verdiğim şeyin sadece kalbim olmadığını bile anlayamadın sen.Üstelik onu benden sen istemişken. Sana sevgimi anlatamadım ki güvenimi anlatamadım ki sitemimi anlatabileyim.
Kırgınım.Parça parça yüreğimsağnak halde bakışlarım.Ama bir ş ey var ya o parçaların arasında hep kalan.Dokunma ona özlüyorum kahretsin seviyorum işte.
Allahın cezası nedenler .acabalar...arasında hala sönmemiş bir sevgi.Hala özleyebilen bir yürek.Ne yaptığını kimlesin. neredesin bilmediği halde hala dolabilen gözler.Baktığı her yerde senden zerreler bırakan bakışlar...
Buydu işte görmediğin görmezden geldiğin göz ardı ettiğin görüp de fazla bulduğun ya da korktuğun...her neyse nihayetinde harcadığın ve harcamakta olduğun buydu.
Ne diyelim sağlık olsun.Herşeyin günahı benim selameti senin olsun.Eyvallah
https://gokkusagi.forum.st

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Galatasaray Grubu