Forum Gökkuşağı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Gökkuşağı

Forum Gökkuşağı. Sevginin Saygının Buluştuğu Tek Adres..

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Söylenemeyenler...

4 posters
YazarMesaj
Melancholia...
Düştüm.Kırıldım.
Düştüm.Kırıldım.
Melancholia...

Söylenemeyenler... Empty
MesajKonu: Söylenemeyenler...   Söylenemeyenler... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 12:34 pm

Sen gittin ya dilim yarım, uyaklarım kayıp..
Gidişinle tükendi kelimeler...

Kanayan düşlerimin içinden, Çekip çıkarıldı kimsesiz esir hisler..

Candı, kandı.. ama hükmü yoktu!
Çaresizlik tavında demini almıştı yarınlar...

Adı olmayan bir sevda, çıkmaz sokak misali takılıp kaldı dikenlerine imkansızlığın

Yokluğun bıçak gibi keserken geceyi,
Karanlık gülümsedi bir an..
Ve ardında yeşerdi cansız seviler..
Sözler uyumsuzluğunu kusarken gecenin koynuna ;

'Sahipsiz uyaksız sevdaya dair tüm kelimeler'

Kimliksiz bir duygunun esaretinde bedeni olmayan ruhlar,
Ruhsuz bedenlere inat,
Canhıraş bir çabayla tutunmakta bugüne..

Dünden bugüne..

Dünün gölgesinde yaşarken bugünü..
Ama sevdasız ama yarınsız..
Keşke�lerin kaygısı çöreklenmiş yorgun bedenlere..

Özgürlüğü takıp bir kuşun kanatlarına, yarınlardan uzanmak vardı sevgili sana..

Hiçbir şeyi umursamadan..
Dikenli tellere rağmen.
Kanayan ellerimize, yüreğimize..
Birbirine hasret bedenlerimize..
İmkansızlığa rağmen..

Bana rağmen..

Sana rağmen..

Sınırlar yok etmeden bizi..
Tek bir kez.
Son kez.
Dokunsan yüreğime..
Ve ben o an ölsem
Gece gözlerinin derinliğinde...

. . .

Tek bir kez ve son kez...
https://gokkusagi.forum.st
_FIGEN_
Aşk Uzmanı
Aşk Uzmanı
_FIGEN_

Söylenemeyenler... Empty
MesajKonu: Geri: Söylenemeyenler...   Söylenemeyenler... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 1:39 pm

Sınırlar yok etmeden bizi..
Tek bir kez.
Son kez.
Dokunsan yüreğime..
Ve ben o an ölsem
Gece gözlerinin derinliğinde...

. . .

yüreğine sağlık benim imzam için mi yazdıydın bunu:))
Melancholia...
Düştüm.Kırıldım.
Düştüm.Kırıldım.
Melancholia...

Söylenemeyenler... Empty
MesajKonu: Geri: Söylenemeyenler...   Söylenemeyenler... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 2:25 pm

Alabilirsin canimm..

muck
Melancholia...
Düştüm.Kırıldım.
Düştüm.Kırıldım.
Melancholia...

Söylenemeyenler... Empty
MesajKonu: Geri: Söylenemeyenler...   Söylenemeyenler... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 2:48 pm

Hayat geçiyordu ellerimin arasından.Ben bir evin bir köşesinde yalnızlığımla baş başaydım.Yaşanmamış zamanlarım,yaşanmamış öykülerim vardı.Mevsimler hep kayıptı.Sahipsiz gecelerin yorgunuydum ben.Bana eşlik eden duvardaki gölgelerdi,onlar da sadece hayaldi.

İçimde gizli kalmış sevinçleri,açığa çıkmamış heyecanları,bir türlü hayata geçirilmemiş mutluluk formüllerini taşıyordum.Kimse bilmiyordu,ben de anlatamıyordum.Aşk kapıdan bile uğramıyordu,ya da ben onu görmüyordum.Mavi bile çoktan terk edip gitmişti beni.Oysa ben,sevdiğim her kadının gözünde maviyi aradım.Gözünün rengi ne olursa olsun,eğer aşk varsa ben görürdüm o mavi parıltıyı.Aşkın rengi maviydi çünkü.Ve bana tek kelimeyle aşkı anlat deseler ''mavi'' derdim.

Bir somun ekmekse umut,ben onu çoktan yiyip bitirmiştim de,yerdeki kırıntıları topluyordum artık.

Yerimden kalkasım bile gelmiyor.Ne çocuk sesleri,ne filmler,ne kitaplar...Hiçbiri umurumda değil.Hani yemeyerek yaşamanın yolunu bilsem,yemek de yemeyeceğim.Yediği her yemekten ayrı bir keyif alan,uzun sofra sohbetlerinin,rakı muhabbetlerinin tutkunu olan ben,birkaç lokma atıp ağzıma,midemin canavarlığını dindirmekten başka bir şey yapmıyorum.

Şarkı dinlemeyi de çoktan bıraktım.Şarkılar içimi acıtıyor.Şarkı “Batıyor;ama,acıtmıyor senin sevdan” diyor,ben tam tersine o acıyı yüreğimin en derin yerinde hissediyorum.

Uzun sessizliklerin adamı oldum.Kendimle konuşmaya bile korkuyorum.Ağzımdan çıkacak sözcüklerin neler olabileceğini biliyorum da ondan.Bu yüzden konuşmamayı tercih ediyorum.

Hiç böyle olmazdım ben.Yaşama böylesine yılgın,böylesine soğuk,böylesine uzaktan bakmazdım.En soğuk kışta bile kimsenin görmediği güneşler ısıtırdı beni.Karda çiçekler açtırırdım.Çünkü sen vardın.Sen aşktın,sen maviydin,sen güneştin,sen rengarenk çiçektin,sen yüreğimde ki ateştin.Sen gülüşlerimin adı,sen umutlarımın kaynağı sen hayatımın anlamıydın.Hayır hayır sen hayattın.

Ve bir gün gittin... Gitmek istiyordun,gittin.Gidişine izin verdim –ki gidene kal demedim hiçbir zaman- gittin.Oysa ne çok sevmiştim seni ne çok...Senin verdiğin hüzün böyle bir şeymiş demek ki,öğreniyorum.Acı veriyor,zor oluyor;ama,öğreniyorum.

Yüreğimdeki ateş söndü,yerinde bir buzdağı var artık.Baharsa bana çok uzak...
Melancholia...
Düştüm.Kırıldım.
Düştüm.Kırıldım.
Melancholia...

Söylenemeyenler... Empty
MesajKonu: Geri: Söylenemeyenler...   Söylenemeyenler... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 2:54 pm

Sen gittikten sonra yarım kaldı bir şeyler.Herşeyi sana bağlamıştım;ama,bu ayrılığı hala bir nedene bağlayamadım.İntihara benziyordu sanki.Öyle bir anda gittin ki benden,ben bile oldum benden.Hep seni koruyup kollardım,nerden bilebilirdim ki onca şeyin üstüne bir de senin beni yıkacağını?Aklıma bile gelmezdi.Oldu işte.Bak,şimdi ben perişanım.Sırf senin acımasızlığından,kalpsizliğinden.Kutla zaferini yar,bitirdin beni bir anda.Kim gerçekten sevmiş anla bakalım.Düşlerimde bile aldatmadım seni.Hep seninleydim,sen nerelerdeydin bilmiyorum.

İstemesem de kovuyorum seni kalbimden artık.Yetti,buraya kadarmış.Senli cümlelerin son satırlarındayım artık.Bir kapkaççı gibi alıp kaçtın umutlarımı,hayallerimi,mutluluğumu ve beni.Hepsi sanaydı sadece.Sevmeyi beceremedin,sevilmeyi becerseydin bari.Ben yine severdim.Sana aşıktım,anlasana.Sonsuza dek çıkma karşıma.Anılarda yerin artık.Yaşamaya çalışıyorum ben de.Yoğun bakımda kalbim.Eğer yeni umutlar,yeni hayaller olmazsa ölecekmişim dediler.Ölmeden önce son sözüm seni seviyorum olurdu.Boşver olmasın.Kimsesizler gibi sessizce ölürüm belki.Geriye hayal kırıklıklarım kalır bir de vefasız olan sen...
Pejmurde
ELa GözLüm
Pejmurde

Söylenemeyenler... Empty
MesajKonu: Geri: Söylenemeyenler...   Söylenemeyenler... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 3:00 pm

Aşk Dedikleri... Aşk nedir

Aşk; en yalın biçimde anlatılan tek kavramdır o, adı kendisidir zaten. Onu anlatmak için sonu gelmez cümleler kurmanıza gerek yoktur, "Aşık oldum" dediğiniz an akan sular durur, küçücük çocuk bile sizi rahatlıkla anlayabilir, çünkü aşkın dili tektir.

Aşk cesaret ister, kocaman bir yürek ister.

Nedir bu aşk denilen şey, elle tutulmaz gözle görülmez bir
şeyse nedir bu yaşanan somut acılar,güzellikler?

Aşk hayata karşı işlenilen en doğru suç ortaklığıdır, Aşk hayatın
tekdüzeliğine, bütün sıradanlığına en soylubaşkaldırıdır. Ondan korkup kaçmak hiç kimseye yakışmaz. Ve elbette Aşkı suçlamak, yargılamak, karalamak inkar etmek de asla yakışık olmaz

Aşk hayatın bize hazırladığı en güzel sürprizdir, bu yüzden de kalpleri ne zaman ele geçireceği hiç belli değildir. Daha ne
olduğunu bile anlayamadan onun hükümdarlığına giriverirsiniz.

Aşkın zamanını biz ayarlayabilseydik eğer ve kime neden aşık olduğumuzu anlayabilseydik,aşkın sırrını da çözerdik herhalde. Ama o zaman da aşkın insanı alıp götüren büyüsü tamamen kaybolurdu. Aşk hayata karşı işlenen en güzel ve en doğru suç ortakIığıdır, aşk hayatın bütün tekdüzeliğine, bütün sıradanIığına en soylu başkaldırıdır. Ondan korkup kaçmak hiç kimseye yakışmaz. Ve elbette yasanılan aşkı suçlamak ,yargılamak, karalamak, inkar etmek de aşka yakışık kalmaz. Bu önce haksızlık, kendinize saygısızlık olur. İnsan sonuna kadar savunmalı aşkını, karşılık görmesede, acı çekeceğini hissetsede, yarın terkedileceğini bilsede, ailesini karşısına alacağını bilsede taviz vermemeli aşkından, "Seni Seviyorum" diyebilmeli göğsünü gere gere. Aşk iste o zaman aşktır. Ve bunun dogrusu yanlışı yoktur, zaten aşkın kendisi doğrudur, kime karşı duyuluyorsa bu aşk, doğru insanda işteodur. Aşkın zamanı yoktur, hep hazırlıksız yakalar insanı. Evli olmanız, sevgilinizin olması, bir ayrılığın taze yaralarını kurutmaya calışmanız,bağlılıktan korkmanız, ailenizden çekinmeniz, hatta sevilenin hapse girmesi bile onun hiç mi hiç umrunda değildir. İşte aşk bütün bunlara tek başınıza karşı gelebilme yurekliliğidir, belkide yeni hayata geçebilme yolu...

Aşkın ne zaman gelebileceği belli olmadığı gibi, ne zaman gideceği de hiç belli değildir. Fazla vakti yoktur onun, uzun süre beklemeye ve bekletilmeye tahammülü de yoktur. Bir başka göze bakmaya, bir başka tene dokunmaya başlaması o kadar da zor değildir...Aşktan değil, onun kaçmasından korkun ve doğruluğuna yanlışlığına bakmadan sonuna kadar savun aşkını. Biliyor musunuz , hayat zaten kocaman bir yalan, bu kadar sahteligin içinde gerçek ve doğru olan tek guzellik AŞK.!!. Lütfen ona haksızlık etmeyin ..

Aşkına sana aşık olana sahip çık ve onu kaybetme
"SENİ SEVİYORUM" Demek İçin Geç Kalma ; Sevgiyle Kal ...
Melancholia...
Düştüm.Kırıldım.
Düştüm.Kırıldım.
Melancholia...

Söylenemeyenler... Empty
MesajKonu: Geri: Söylenemeyenler...   Söylenemeyenler... Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 11:05 am

Neye yarar çok sevmek, geceleri sana sarılıp yatamamak sabahları gündoğumu ile birlikte o masum uykulu halinde seni izleyememek , o aklımdan bir an olsun çıkaramadığım ve adına elam dediğim gözlerin aklımı perişan ederken söylesene neye yarar bu kadar çok sevmek...

Anlamsızlaştırıyorsa hayatımı sensiz yaşamak ve acıların en büyüğü ile bırakıyorsa savunmasız çırıl çıplak, ömrümce sensiz olmaya mahkum yaşamayı vaad ediyorsa bu kahrolasıca hayat, cennetim değil cehennemim olacaksa, kısa ve derin olmayan nefeslerde boğuyorsa gözlerinden uzak olmak neye yarar bu kadar çok sevmek...

Bunca severken seni hala inandıramamışsam ve tutup yalan tüm bu süslü kelimelerin, sevmelerin oyundan ibaret diyebiliyorsan. Tüm masumluğuma suçlu muamelesi gösterebiliyorsan, sevmenin ötesi bir boyuta ulaşmışken, tapmışken, yürüdüğün yollara yüz sürmek için deli olmuşken hala yalancısın diyebiliyorsan neye yarar bu kadar çok sevmek...
Melancholia...
Düştüm.Kırıldım.
Düştüm.Kırıldım.
Melancholia...

Söylenemeyenler... Empty
MesajKonu: Geri: Söylenemeyenler...   Söylenemeyenler... Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 11:10 am

Tensel bir yangından arta kalan, düşsel karaları çaldım gözlerime
yokluğunu hoş görmeyeceğim işte!

yarınlarımı yitirdim ya dün, olduğum yerde sayacağım inadına, hep aynı yanıklığımla seveceğim seni yine...

Yollarını içip yılların dibe vurduğunda, saçlarına ilişen akların bir tekini bile üstüne kondurmayan gecelerinin düş vurgunu olacağım!

Saatler onikiyi vurduğunda "zoonnk!!" sesleriyle çınlayacak vicdanın..!!
ellerinin ayasıyla yüklendiğin yüreğin kusacak gözlerimi, yastığının kenarına..

Ben geceye ağlarken, kulak kıvrımlarının içine sızacak iç çekişlerim, öyle "ah!" inleyeceğim ki, sende beni ağlayacaksın!

Bitimlik gecelere ısmarlamayacağım seni, hep son sandığın yerden başlayacaksın ve saatler ikiyi vurduğunda sahte uyku nöbetlerini ayartacaksın. gözçukurlarına bir hayal çengelleyeceksin, ağzına varan tuzlu suya aldırmadan...

O dağın eteklerinde olacaksın yine,
aşka kılpayı...
.............................

ve yüreğinde kentinin rengini giymiş kaldırım taşları.. ayın perdeleri kapalı... sol omuzundaki meleğin kanadından almak için arta kalanlarımı, titrek parmaklarım değecek sana. Nicedir mekruh kılmıştın ya,hani dokunulmazlıklar gerekti ya! değdiğim yer köprü olacak gönlüne...

Ve ellerim boyandığında kızıllığına, ayaklarının topuklarına mıhlanan anılarımdan kayacaksın..!!

susma..!!
susma(malısın)...

düş içimin boşluklarına düş.. bu kez, bir "sus" düşecek payın. Ve.. ilk kez sen! olmayı deneyeceğim, acıttığım yerden acıya acıya sürülen, tenezzülsüz ardına.
düş içimin boşluklarına, ben sana değmem..!!

Saatler..
üçü vurduğunda..
bağından henüz kopmuş bir ölüm dikilecek gözlerinin tam karşısındaki isli duvarına..!! kirpiklerinde çocuk saflığı bir sevdanın günahı.. yumulsan, avuçlarının arasında buruşturulmuş deruni hicranımın faturasıyla, gözçukurları boş sağır zebaniler sulanacak o tatlı son soluğuna… son bir kelam bağışlanacak sana.. boyundan epey büyük cesaretinle "dinle" demeye a'nın yetmeyecek..!! çünkü, gözlerine değdiğinde harf harf suskunluklarım, beyninin kabuklarını yırtıp geceye fışkıracak vicdanın... affetmeyecekler seni asla!

Onlar gelecek..
ve alıp ruhunu terkilerine, sırrakadem basacaklar! Tırnaklarından başlayacaksın soğumaya, yüreğinde son bularak! ki buz kesip hissiyatımı , kora salmak neymiş bil!

Ve seni daha çok seveceğim inadına, berzaha kadar son bulmasın diye azabın...
Yıldızların sahibinden bir kez sunulmuş armağanım'dı hayat,
çalana bu bedel hak!!!

hadi..
içimin boşluklarına düş!
ben sana değmem...
Melancholia...
Düştüm.Kırıldım.
Düştüm.Kırıldım.
Melancholia...

Söylenemeyenler... Empty
MesajKonu: Geri: Söylenemeyenler...   Söylenemeyenler... Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 11:58 am

Seni unuttum. Hergün geçtiğimiz sokaklardan geçerken aklıma hiç gelmiyorsun. Arkadaşlarla, bana aşkını ilk kez kızaran yüzünle, dolan gözlerle ve tireyen ellerinle ellerimi avuçlarına aldığın, o kafeye gittiğimizde seni hiç hatırlamıyorum... Sarılarak gezdiğimiz nehrin kenarından geçiyorum. Gözlerim uzaklara daldı, bir an küçük ayrıntılar geçiverdi işte gözlerimin önünden. Öylesine. …seni unutamadığımdan değil. Yağmur yağıyor ben oralardan geçerken... Seninle yağmurdan saklanmak için sığındığımız yüksek binaların altlarından geçiyorum. Bu kez yağmura aldırmıyorum. Yanımda „yağmur bitsin sonra gideriz“ diyen kimse yok çünki. Yağmur yağıyor. Gözlerim yanıyor, burnumun direği sızlıyor ama soğuktan. Eh malum havalar buz gibi...

……yalan söylüyorum galiba. Kendi yüreğime bile seni unutamadığımı itiraf etmiyorum hiçbir zaman. Az önce aynanın karşısına geçtim, kendi gözlerime bakıpta „unuttum“ diyemedim. Bir nehir gibi birden bire taşan gözyaşlarıma yine engel olamadım. İçimde olan sevgini

yine dışa vurması mıydı bu, yoksa senden kalan boşluğun verdiği yalnızlığın acısı mı? Senin kadar kimseyi sevmedim. yillar geçmesine rağmen kalbimi isteyenlere veremedim. Denedim, ama olmadı. Kimseye senin hayalin hala yanımdayken tahammül edemedim.. Bilirsin kolay sevemem.. Eş adayları, sevgili adayları …hiçkimseyi istemiyorum... Senin gibi olurmu ki bir daha? Ya sen? Yerime onu oturtturabildin mi?! Yüreğinde ben, evinde bir başkası mı var şimdi? Beni unutmuş olsaydın hisseder miydim seni? Ne günah işledimde allahım bana böyle bir aşk verdi... Kendi kendime kırık dökük mısralar yazıyorum, hiç kimseye açıklayamıyorum içimdeki duyguları. Biz birbirimizsiz olamazdık, simdi ise kavuşmamız imkansız. Sen imkansizlastırdın herşeyi.. Ah ne olurdu „senede bir gün“ de olsa görebilsem, yüzüne yüzümü bir kez sürebilsem, kokunu yine duyabilsem, ellerini yüreğimde hissetsem… Şu an dizlerinin dibinde olmak için nelerden vazgeçerdim bir bilsen…sadece Bir kez….
Aşk Meleği
Forumun Kraliçesi
Forumun Kraliçesi
Aşk Meleği

Söylenemeyenler... Empty
MesajKonu: seni bekliyorum...   Söylenemeyenler... Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 2:07 am

Seni Bekliyorum...
Seni Bekliyorum...

Sen bana benziyorsun..
Bir yanın hep kırılgan, hep gölgelerin arasında yaşayan, çaresiz.
Bir yanın küçük çocuk, duyarlı dokunuşların değerini bilen, her sevdanın ince devinimlerini ölesiye yaşayan, sevimli serseri..

Yaşamın bize verdiği, iyilik dolu ve gördüğü her kötülükte kendini suçlu hisseden yüreklerimizle, yine de yanyana duramadık.
Çünkü ne sen kendin için yaşamayı seçtin ne de ben.
Biz acılara ortak olmalıydık çünkü.
Varlığımızı her insani acıyı yok etmek için parça parça satmalıydık.
Aşka vakit olmamalıydı..
Birbirimize şans vermemeliydik..

Yapayalnız caddelerin puslu sessizliklerinde, her geçen gün bir yarayı daha iyileştirmek gerekiyordu.
Yaralar artıyordu ve parçalanmalar. Mutluyduk. Birbirimizi unutmuştuk. Mutlak yok olmaların peşine takılmıştık bir kez.
Yüzyüze bakamazdık, yüzlerimiz uzaktı. Güneşine bakan çocuklara anlattığın asırlık umut hikayelerinde aydınlatırdın sadece yüzümü. Onların içinde teslim ederdin güzelliğini kollarıma. Yetmezdi ki..
Daha da fazlalaşırdı içimizdeki acılara ortak olma dürtüsü yavaş yavaş.
Ben düşlerime dahil edemezdim çünkü seni. Çünkü o zaman biz kendimiz için yaşardık.
O zaman aşk bize küserdi. Yabancı yüzlere karışırdı umutlarımız... Silinip giderlerdi..

Apansız sızıların güzelliğini yaşayan, kaç yürek daha vardır bilinmez yeryüzünde.
Hakedilmemiş acıları içinde eriten. Bunu yaparkende tarifsiz bir kederle ömrünü feda eden kaç kırılgan çocuk ağlıyor kimbilir.
Birbirini feda eden kaç yürek. Sadece bir ömürlük düşlerde görebilen birbirini.
Sadece orada olduğunu, beklediğini, sonsuza kadar sonuçsuzca bekleyeceğini bilen kaç silik yürek.
Bilmiyorum..
Ben sadece hala seni bekliyorum..
Melancholia...
Düştüm.Kırıldım.
Düştüm.Kırıldım.
Melancholia...

Söylenemeyenler... Empty
MesajKonu: Geri: Söylenemeyenler...   Söylenemeyenler... Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 7:51 am

Sen benim “İmkansızımsın” demeseydin de,

“Seninle her imkansıza göğüs gererim” deseydin…

Belki tüm imkansızlıkları yok ederdim seninle…

Söylemedin ki…

Sen benimsin” demeseydin de “Ben sana aidim” deseydin…
Başka yüreklerde olsan da varlığını hissedebilirdim, bana ait olan hep bende kalır diye…
Söylemedin ki…

“Senin için her zorlukla savaşırım” değil de;
“Senden gelen hiçbir şey zorluk değil” deseydin;
İnanırdım yüreğinin sadece benim için çarptığına, cesaretine…
Söylemedin ki…

“Sen olmadan yaşayamam” değil de,
“Sensizlik diye bir şey yok; sen var olmasan da benimlesin” deseydin…
İnanırdım sevginin sonsuzluğuna, aşkın sıcaklığına…
Söylemedin ki…

“Sen benim rüyamsın” değil de
“Gerçekleşen rüyamsın” deseydin;
Uzağında da olsam yaşatırdım bu gerçeği sende, rüya olmaktan çıkarırdım bizi…
Söylemedin ki…

“Sen benim eş ruhumsun” değil de,
“Sen aslında Bensin” deseydin…
Yokluğunda bile devam ettirirdim sen olmayı, kendimi unutmak olsa da sonu…
Söylemedin ki…

“Seni Seviyorum” değil de,

“Seni hep seveceğim” deseydin,
Yalan da olsa sevgin, hiç dönmeyecek olsan da inanırdım bana bir gün döneceğine…
Beklerdim ömrümün sonuna kadar gelmeyişlerini…
Söylemedin ki…

“Seni çok özlüyorum” değil de “Seni özlemek bile güzel” deseydin;
Ayrı da olsak inanırdım beni her dem yüreğinde yaşattığına, ne kadar uzak olsak da hep yüreğinde yaşayacağıma…
Söylemedin ki…

“Sen benim için çok özelsin” demeseydin de;
“Özel olan her şey sende saklı” deseydin;
Kendimi şimdi böyle basit hissetmezdim, söylediğin hakaretlerin altında bu denli ezilmezdim…
Söylemedin ki…

“Bir gün bitecek” demeseydin de
“Aslında seni hiç sevmemişim.” deseydin ;
En azından delikanlı biri yaşatırdım yüreğimde…
Seni bana kendini tanıttığın gibi değil de, benim tanımak istediğim,

O cesur, o gerçekçi, o mücadeleci, o sıcak, o delim kalsaydın benliğimde…

Ama yapamadın ki…
Yapmadın ki…
Melancholia...
Düştüm.Kırıldım.
Düştüm.Kırıldım.
Melancholia...

Söylenemeyenler... Empty
MesajKonu: Geri: Söylenemeyenler...   Söylenemeyenler... Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 8:45 am

DokunuLmamı$ dü$Lerim vardı benim. Kimseye söyLemediğim ve kimsenin bozmasına izin vermediğim dü$Lerim vardı. İçinde sen oLan ama senin biLe biLmediğin, dokunuLmamı$, kirLetiLmemi$, bozuLmamı$ dü$Lerim vardı. Beni bu kadar mutLu eden onLardı.

Sana bakarken masaLLar yazardım ben, seni dinLerken, sana dokunurken, her harfinde bir dü$ü sakLayan masaLLar yazardım. Kimse biLmezdi. Sen de bilmezdin. KirLenmesin diye söyLemezdim.

Sonra bitti. Ansızın bitti. Sen 'Gidiyorum!' dediğin an bozuLdu dü$Lerim. BekLemediğim bir zamandı, bekLemediğim bir cümLeydi, beLki onun için bu kadar yaktı canımı.
KimseLere dokundurmadığım dü$Lerimin üzerine basa basa gittin. KirLendi dü$Lerim.
ALı$maya çaLı$tım. Nefes aLmaya çaLı$tım. Ya$amaya çaLı$tım. ÇaLı$makLa oLmuyordu. Ya$amam için yeni dü$Ler gerekiyordu. Sen yoktun, kurduğum bütün dü$Ler yokLuğunLa kirLeniyordu. Nefes aLmakLa ya$anmıyordu.
Ya$amam için seni sevmem gerekiyordu.
Sonunda bıraktım kendimi..

Seni sensiz ya$amayı öğrendim sonunda. SeninLe sensiz nefes aLmayı. İçinde senin oLduğun dü$Leri senden uzakta kurmayı. Sana bakmazken, seni dinLemezken masaLLarıma dü$Ler sakLamayı.
Artık sadece seninLe değiL herkesLe payLa$tığım dünyada, sadece seninLe değiL herkesLe payLa$tığım anLarım vardı. Sen oLmayınca ya$am bir masaL değiLdi.
Ya$amdı.
Sıradandı.

Seni bu kadar çok sevdiğim için kızdım kendime. Bir gün gideceğini anLamadığım için. Durmaksızın sonsuza kadar süreceğini sandığım dü$Ler kurduğum için kızdım. Ya$adıkLarımı herkesin ya$adıkLarından ayrı tuttuğum için kızdım. Sen 'Bitti!' dediğinde o kadar çok acı çektiğim için kızdım.
HaLa biLe bu kadar acı çektiğim için kızdım.
'Gidiyorum!' dediğinde, 'Biraz daha kaL!' demediğim için kızdım.

O kadar çoktu ki sana biriktirdikLerim, sensizLiğinde bitiremedim. O kadar çok sevmi$tim ki seni, sevmekten vazgeçemedim.
Oysa sen bitirdin.
Oysa sen vazgeçtin.
En gitmez dediğimdin
Gittin..
Sen
Gittin.

Her$ey Gitti...
Melancholia...
Düştüm.Kırıldım.
Düştüm.Kırıldım.
Melancholia...

Söylenemeyenler... Empty
MesajKonu: Geri: Söylenemeyenler...   Söylenemeyenler... Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 9:12 am

Sayende bana hic bir aci koymuyor biliyormusun
Kim gitmis kim kalmis hic umurumda olmuyor
Farketmiyorum hayatimda olanlari
Ölümler bile acitmiyor canimi gidisin kadar,
Cünkü biliyorum giden istedigi icin degil zamani geldigi icin gitti ve gittigi yerde de beni yalniz birakmayacak
Bir yerlerden beni izleyecek
Sen beni yasarken ölmeye mahkum ettin
Mutlulugumu, Rüyalarimi, Umutlarimi, Sevgimi aldin gittin
Yasayacaklarim varken sebebimi unutturdun.
Bilmedigim seylerle tanisiyorum
Kendimi yeniden tanitiyorum..
Insanlari sasirtiyorum nefretimle..
Oysa sevilmekti tek derdim..
Doluyum
Patlayacak gibiyim
Kime olursa olsun, nefretimi kusmayinca nefesimle bogusuyorum.
Sklıyorum;
Icimden cikip baska bir bedene girmek istiyorum
Bu ben degilim demek geliyor icimden
Ben söylemedim bu sözleri
Kirmadim kimseleri demek istiyorum
Ama en kötüsüde kimse inanmiyor bana
Cünkü haklilar
Sen büyttügüm güzelliklerimi bana geri vermeden kayboldun
Geri istiyorum eski kimligimi.
Gözlerime bakma bir de
Yeniden simani hatirlatma
Yalniz kaldiginda omuzuna yaslayacagin bir ben yok artik
Sirtimi ceviriyorum sanada sevdanada.
Kendime acimak istemiyorum ben
Baskalarida acimasin bana
Ben düsmedim
Uykularimi bölmesin cigliklarim
Gülmek isterken gözyaslarimi saklamak zorunda kalmayim
Beni mutlu bilsinler mutsuzken
Bittigim yetmezmis gibi bitirmeyim baskalarini
Sadece sen gittin
Ilk miş sonmuş ne fark eder
Tamam; Tesekkür ederim beni nefretle tanistirdigin icin
Ama Biz cok sıkıldik birbirimizden..
Nefret yakismamis ki bana..
Sevmiyorlar beni böyle
Bende sevmiyorum kendimi
Geri ver gülümsemelerimi
Korkuyorum artik kendimden
Ne olur.. (
Aşk Meleği
Forumun Kraliçesi
Forumun Kraliçesi
Aşk Meleği

Söylenemeyenler... Empty
MesajKonu: Sıkı Tut Yüreğimi   Söylenemeyenler... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 09, 2008 10:41 am

Binbir Gece Masallarini Bile Kiskandiran Bir Aşkti Bizimkisi ..
İmkânsız bir aşkın öyküsü mü demeliyim buna,
Yoksa sevmelerin ağır mahkemesinin cezası mı ..?
En güzel aşk masallarını anlatırlardı hep bana
Kıskanmazda değildim hani o aşkları,

Bazen, bezende hayallere dalardım ara ara kendimce ..
Uçuk, kaçık masumca hayallerdi onlar!
Yani ne canımı acıtan türlerdendi, ne de öfke uyandıran ..
‘’ Acaba bir gün benimde gerçek aşkım olacak mı ki, kim bilir ne zaman çıkacak,

hani şimdi yürüdüğüm yolda karşıma çıksa, gülen gözleriyle gözlerime baksa ve ben sana geldim dese ne güzel olurdu’’ derdim ..
Bir gün o da oldu sonunda ..
Ansızın yoluma çıkıverdi,
Gülen gözleriyle inerek gözlerimin derinliklerine,
‘’Ben geldim sana’’ dedi ..
Ben ise;
‘’Hoş geldin ey aşk hoş geldin ey gönlümdeki aşkın sahibi’’ dedim ..

Bu nasıl bir aşktı ki, önümüze tabular çıkmasına rağmen her seferinde, aşkımız daha da derinleşip, kenetlendi birbirine ..
Tüm aşk masallarını kıskandırırdı adeta …
Binbir gece masallarında anlatılan o müthiş masalları bile ..
Ama dedim ya ne derecede âşık olursak olalım,
Aşkın bedelini bizde ödeyecektik mutlaka…
Bundan kaçışımız da yoktu oysa!
Âşık oluyorsak şayet;

Onun dikenlerine de, gül kokusuna da katlanmamız, ve onun sunacağı her koşula da hazır olmamız gerek ..
Biz de öyle yaptık ve …
Sevmelerin en ağır mahkemesinin en büyük cezasıyla karşılaşarak,

Nasibimizi sonunda almış olduk bizde ..
Sonu olmayan bir aşkın kurbanıydık ikimizde ..
Ve titreyen mısralarımın buram buram aşk kokan en büyük kahramanları

SIKI TUT YÜREĞİmİ..
Aşk Meleği
Forumun Kraliçesi
Forumun Kraliçesi
Aşk Meleği

Söylenemeyenler... Empty
MesajKonu: İlk a$kım   Söylenemeyenler... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 8:54 am

Sende mi?..

iLk dediğim..

İlk kez dudaklarımdan "a$kım" keLimesi çıkmı$dı..
İLk kez "seni seviyorum" demiştim biRine..
Çok faRkLı bi duyguydu ..
HakediyoRdu.. Sevmeyi seviLmeyi..

Gün,güneş daha güzeL doğuyoRdu aRtık dünyama..
Biri vaRdı, beni seviyoRdu, bende onu seviyoRdum..
İlk'ti i$te iLkimdi..
Belki hiç eLini tutamadım.. Belki sıcaklığını hissetmemiştim..
Aramızda kilometreler şehirler hatta ülkeler vaRdı ama..

O benim iLk a$kım'dı..

Her$ey güzeL gidiyoRdu..

Taaa ki, ayRıLık kapımızı çaLana kadaR..

Kalbim kıRıLmı$dı.. a$k paRçaLaRı kanatmı$tı yüReğimi..

Hata,suç bendeydi..

Ve o .. Gitmi$ti..!

Yoktu aRtık i$te sevdiğim çocuk..

Sanki biR yaRalı seRçe çaResizLiğinde kaLmı$tım..

Ben sana güne$i vadettim..

SEn buLutLaRdan biLe koRktun.. demi$di, ve gitmi$di..

YokLuğu heR gün odamda yankıLandı..

Ben sevmi$tim o çocuğu, sevmi$tim..!

Ve yoktu aRtık..

GuRuR vaRdı.. Aramadım, soRmadım.. Aramadı, soRmadı..

Eminim, O da beni düşünüyoRdu iLk zamanLaR..

SazıyLa tüRkü çaLdığı günLeR..

GözLeRime bakması..

"GüLüm" diye sevmesi..

Herşey güzeL biR anıydı..

Aradan zaman geçti..
Uzun zaman..
Yüreğim kiRlenmi$ti.. Yorulmuştu..
Ve ben büyümüş , genç kız olmuştum..
BuLdum O'nu.!

Ko$a ko$a gitmi$tim kapısına..

Ben, ben geLdim! demi$tim gözLeRimi kaçıRarak..

KabuL edeR misin $imdi?..

Etmi$ti, benim onca hatama süngeR çekeRek..
Ama hiçbir$ey eskisi gibi değiLdi.. eLLeRim,gözLeRim,dudakLaRım..
En öncemLisi
yüreğim kiRLenmi$ti..

Yine beceRemedik..

AyLaR geçdi,

$imdi "iLk a$kım" ba$kasının sevdiği oLuyoR(mu$)..

Ba$kası tutacakmı$ eLLeRini,

ba$kası daLacakmı$ gözLeRine..

Bebek gibi bakacakmı$ O'na..

Çok çok iyi bakacakmı$..

İlk a$kım , o çocuk büyümü$..

"Adam" oLmu$, Bir ba$kasını Seviyormu$..

MutLuLukLaR diLerim iLk a$kım..

Allah mesut etsin..

Ho$çakaL..
Melancholia...
Düştüm.Kırıldım.
Düştüm.Kırıldım.
Melancholia...

Söylenemeyenler... Empty
MesajKonu: Geri: Söylenemeyenler...   Söylenemeyenler... Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 10:19 am

Hiç düşündünüz mü bir insanı ölüme iten sebepleri..

Hayal kırıklıkları.. Huzursuzluk.. Ümitsizlik...

Hani bir de güvendiğiniz dağlar vardır.. Bi bakarsınız üzerini karlar örtmüş..

Eser kalmamış o koskoca heybetli dağdan..

Geçmişin izleri geleceğin korkusu...

Gelecek acaba gerçekten gelecek mi diye düşündünüz mü hiç ?

Kurduğunuz hayaller gördüğünüz düşler anlamsız geldi mi ?

7/24 diz dize oturup en güzel anları paylaştığınız arkadaşınız kardeşim dediğiniz insan paranızı çaldı mı hiç..

İnsanlara güveninizin sıfırın altına düştüğü herşeyin altında bir art niyet arar hale geldiğiniz oldu mu.. Paranoya derecesinde..

Neden yaşıyorum ki dediniz mi kendinize.. Hiçbirşey istediğim gibi gitmiyor sanki bu hayat benim değil dediniz mi hiç..

Sonra da cevabı kendiniz verdiniz mi içiniz acıyarak.. "Benim olmayan benim hiç olamamış bi hayat".. Ne işime yarar ki...

Hiç... koskoca bir HİÇ olduğunuzu düşündünüz mü..

Eliniz kolunuz bağlı kaldı mı.. Ama ömrünüz boyunca..

Her an her saniye güçsüz hissettiniz mi kendinizi...

Canınızdan bezdiniz mi.. Nefes almak içinizi acıttı mı..

Her nefesinizde sanki ciğerlerinize hava değil de ateşler doldu mu..

Boğazınızda düğümlenen her kelime gözlerinizden damla damla döküldü mü..

Nefret ettiniz mi kendinizden.. Ölümü hiç düşündünüz mü.. Ölsemde kurtulsam dediniz mi...

Ardından öteki alemi düşünüp ne ölümdür benim kurtuluşum nede yaşamaktır diyip lanet ettiniz mi hiç...

Yine eliniz kolunuz bağlı..

Ne ölüm kurtuluş ne de yaşamak..

Gel gitlerde kayboldum..

Tut elimi sevgilim Düşüyorum..
Melancholia...
Düştüm.Kırıldım.
Düştüm.Kırıldım.
Melancholia...

Söylenemeyenler... Empty
MesajKonu: Geri: Söylenemeyenler...   Söylenemeyenler... Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 4:45 am

AğLamaLıyım bu gece...
GözyaşLarıma tek şahidim sensiz bu bomboş şehir oLmaLı...
Şehrin Lambasının Loş ışığı düşmeLi yaLnızLığımın üstüne..
Kimse görmemeLi gözyasLarımı,,kimse hissetmemeLi.. Sessizce anLatmaLıyım derdimi...
KimseLer siLmemeLi... DokunmamaLı bana.. AcımamaLı...
BiLmemeLi beni yaqmurLara bırakıp gittiğini..

DiLimi tutmaLıyım bu gece.. GözyaşLarım kanamaLı.. İnce ince çığLıkLar atmaLıyım sensizLiğe..
SöyLedikLerimin beddua oLmadığını ispatLamaLıyım.. İsyanLarımı bastırmaLıyım..
Sewmiyorum,,sew-mi-yo-rum işte diyebiLmeLiyim !!!
Sensizde yasamayı öğrenmeLiyim,,dindirmeLiyim acıLarımı.. GözyaşLarımı değiL !
Her damLada yaş diye sen akmaLısın gözümden.. Yawaş yawaş çıkmaLısın içmden..
Bi zehir gibi girmişken hayatıma bi şiringayLa çıkarmaLıyım damarLarımda kan diye doLaşan seni...
Her turunda daha bi yakmamaLısın canımı.. Her turunda daha bi hissetmemeLiyim acıyı,,sewmemeLiyim seni...

Ne oLursa sonu unutmaLıyım seni... SeninLe beraberde kendimi...
Yeni bi ben çıkmaLı ortaya... Sana bağLı oLmayan.. Tanrı diye sana tapmayan..
Lanet oLsun sensiz bu dünyaya !
Dİye başLayan cümLeLer kuLLanmamaLıyım.. Her hecesinde ''unutamadım,,unutamıyorum işte'' diye isyan eden sancıLı cümLeLerLe bağırmamaLıyım hayatın yüzüne..
GerçekLeri öğrenmemeLiyim daha,,yaLanda diinLememeLiyim ama...
Gidiyorsan ''gidiyorum,,hiç yokmuşum gibi davran'' dememeLisin bana..
Hiç yokmuşsun gibi ha...
Demek ben sende hiç yokmuşum gibi... Her seferinde haykırma bunu yüzüme,,biLiyorum işte..
BiLiyorum... Kahretsin !!

Artık şiirLerde yazamıyorum sana. Her mısrasında gözyaşLarım akıtıyor mürekkebi..
İzin vermiyor duyguLarım.. BiLİyorum seninLe iLgiLi tek bir cümLeye daha dayanamaz yüreğim..
BiLiyorum,,dayanamaz..
Şimdi her kadehe sen koyuyorum.. Her kadehte seninLe sarhoş oLuyorum..
BeLki anLamsız geLiyor sana bunLar,,beLki değersiz...
Varsın oLsun duyma sen çığLıkLarımı.. Görme gözyaşLarımı...
Bunada güLüp geç sen oLurmu ?
Hayat sewgi adına nasıL bana güLüp geçtiyse sende güLüp geç oLurmu ?
Dedim ya tek şahidim sensiz şehir oLsun.. Tek onLar biLsin aşkımı.. Tek onLar görsün gözyaşLarımı...

Eğer bigün kafana eserde merak edersen gece bi lambanın aLtında dur we yıLdızLara bak ben diye.. AraLığını tahmin et kendinLe...
Ve biLki yıLdızLarın sana oLan uzakLığı nekadarsa okadar benim gözyaşLarım...
Ve o kadar benim sewgim...
Ve okadar benim özLemim...
Sen bunu da anLamassın zaten ya neyse....
Melancholia...
Düştüm.Kırıldım.
Düştüm.Kırıldım.
Melancholia...

Söylenemeyenler... Empty
MesajKonu: Geri: Söylenemeyenler...   Söylenemeyenler... Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 5:17 am

Gidersen, bahar asla gelmeyecek bu kentte, hiç kesilmeyecek yağmur. Hep gri bulutla, hep soğuk rüzgar.Yarını meçhul bir hayat, umutsuz günler. Biliyorum aşka dair her şeyde seninle beraber gidecek. Kimse avutamayacak beni. Kuruyacak denizlerim.balıklarım ölecek…

Gidersen, ben asla eski “ben” olmayacağım. Hayat devam eder elbette, yaşamak denirse buna,yaşayacağım.... Bir yanım eksik, kalbim kırık... Tarifsiz bir keder, hepsi birbirinin aynı olan saatler. Ne renkler parlayacak, ne çiçekler açacak.Yaptığım hiç bir şey zevk vermeyecek bana. Hiç bir filim güldürmeyecek, ağlatmayacak. Hiçbir kadeh şerefe kalkmayacak, şarkılar susacak...

Gidersen, bir daha okumayacağım aşk öykülerini. Her aşkın sonu kötü bitecek benim için. Hiç bir sevgili mutlu olmayacak. Kıskanmayacağım bile, çünkü boş boş bakacağım hepsine. Aşka olan inancımı kaybedeceğim ve kendime olan güvenimi de...

Gidersen, senin gitmenin verdiği acıyla baş edemeyeceğim. Saçmalayacağım, çıldıracağım.Her zamankinden daha sinirli olacağım. Hoş görü duygum kaybolacak, en ufak bir olaya bile tahammül edemeyeceğim. Kıracağım herkesi, vefasız olacağım. Sonra giderek terk edecek dostlarım beni. Ben kendi elimle uzaklaştıracağım onları. Derken iyice yalnız kalacağım bir gün. Hem sensiz,hem arkadaşsız...

Gidersen, çok kızacağım sana, arkandan lanetler yağdıracağım. Mutlu olmanı falan istemeyeceğim. Benim çektiğim kadar acı çekmen gerektiğini düşüneceğim. Benden olgun olmamı bekleme, olmayacağım... Çünkü kabullenemeyeceğim bir türlü bu gidişi. Durup dururken, “ortada bir şey yoktu” diyeceğim. Tüm suçu sana yükleyeceğim. En bencil halime bürüneceğim. Yaşadığımız her şeyi baştan sona düşünüp aklayacağım kendimi. Bu rahatlık duygusu da uzun sürmeyecek. Sonra vazgeçeceğim seni suçlamaktan. Tutamayacağım yeminler edeceğim. Bir gün mutlaka geri dönecek ama ben bu kez onu terk edeceğim diye yapamayacağım şeyleri art arda sıralayacağım.

Gidersen, her gece sabahı edeceğim seni bekleyerek. Yorgunluk tüm hücrelerime yayılacak. Bir süre sonra görenler beni tanımayacak. Kimisi acıyarak bakacak bana, kimisi kendimi bu hale getirdiğim için kızacak.Umurumda bile olmayacak ne dedikleri. Bir tek şey söyleyeceğim onlara..

'YÜREĞİM O GİTTİĞİNDEN BERİ ATMIYOR SEVGİLİM GİDERSEN, BU YÜREK DURACAK...'
Melancholia...
Düştüm.Kırıldım.
Düştüm.Kırıldım.
Melancholia...

Söylenemeyenler... Empty
MesajKonu: Geri: Söylenemeyenler...   Söylenemeyenler... Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 11:01 am

Konuş lütfen..
Ne oldu şimdi..
Bir cevap ver Allah aşkına...
Biz bittik mi sevgili...
Yitirdik mi yani...

Aslını istersen biliyordum... Evet biliyordum böyle olacağını... Hani bir his olur ya insanın içinde. 'olmayacak bu iş..' der ya...
İşte ben o sesi susturamıyorum en başından beri.... Buna rağmen sanaydı gelişlerim,sevişmelerim sana, satırlarım sanaydı... Hemde çıkarsız, gideceğini bile bile...

Sen yarını olmayanlardandın, çekip gitmeye alışanlardan, bu alışkanlık can yaksada, ardına dönüp bakmayanlardan...

Kim?

Benmi ağlıyorum?

Saçmalama canım ne ağlaması... Biliyordum gideceğini diyordum.. Hazırlıklıydım yani anlıyor musun? Ne zaman acaba diye soruyordum kendi kendime.. Aslında çok gittin şimdiye kadar hatırlasana.. Her gidişinde bendim gelen.. 'Bitmeyelim..' diyen bendim.. Tekrar gideceğini bildiğim halde, 'çok emek verdim ben bu aşka..' diyen bendim..
Evet...
Çok emek verdim benbu aşka.. Ben verdim anlıyor musun?.. Bitmememiz için yaptığın hiç bir şey yoktu.. Tek bildiğin gitmekti senin. Ardına bakmadan çekip gitmek, yıkmak, tarumar etmek...

Ben mi?

Tabi ki yıkılmayacağım.. Neden yıkılayım ki? Biliyordum gideceğini diyorum anlasana..

Hadi git şimdi.. Bana vakit kaybı olma daha fazla.. Rahat bırakta senden sonrasını düşüneyim..

Nerden başlasam acaba?.. Önce iş yerindeki masamın üzerinden resmini kaldırmalıyım.. Bilgisayardaki resimlerinide silsem iyi olur.. Biliyorsun 'keşke' demeyi sevmem ben.. Geçmişi hatırlamak adına tekrar bakmayacağıma göre, geri dönüşüm kutusundan da silebilirim.. Şu çerçevelerde inecek tabiki, senkapıdan çıkar çıkmaz onlarıda çıkaracağım...

hııııımmm dur bakalııım başka ne yapabilirim... Odamın renginide değiştirmeliyim mesela. Senin sevdiğin mavi olmasına gerek yok artık. Buz mavisi...

Sonraaa... hıh çıkarken şu komidinin üzerinde duran mavi dosyayıda al.. İçinde sana yazdığım şiir ve yazılar var, bana lazım değil artık.. Komidinin içinde de bir albüm var, onuda al bir zahmet... hıı unutmadan, o albümün altında kırmızı kadifeyle kaplı kalp şeklinde bir kutu olacak.. Gördün mü? İşte o.. onu da al, içinde bana seneler evvel vediğin ilk ve tek gül var.. Sana ait başka bir şey yok zaten. Komik değil mi? Onca yılın ardından sana ait başka hiç bir şey yokk... Sendekileri istemiyorum.. İstersem tam takır olur odan, gardorabına kadar. O yüzden hepsi sende kalsın. Hadi şimdi gidebilirsin..

aaaa taktın ama şu ağlama işine.. Ağlamıyorum diyorum neden diretiyorsun. Ortalık dağınık görüyorsun, tozlarıda almıyorum ne zamandır, anılar kaçtı gözüme heralde, o yüzden nemlendiler biraz.. Seninle bir alakası yok.. Şimdi sen gidince bir temizlik yaparım.. Süpürürüm aşkı, raflardan sevdayıda indiririm, anılarıda silerim eski bir bez parçasıyla, çeyizimden çıkardığım renkli örtüleride serdim mi ayrılığın üzerine tertemiz olur işte...

Hadi git artık, kapıyıda kapat lütfen.. Bari giderken yorma beni...

...

...

...

Gitti yüreğim...
Gitti..
Hadi gözlerim serbest bırak kendini..

Gitme sevgili..

Gitme.. Ne yaparım ben sensiz ? Nasıl yaşarım? Ne ile avuturum kendimi? Nasıl doldururum yerini?...

Varlığın acı versede, yokluğun ölümdür bana...

Gitme sevdiğim... Ne olur bitme..

Gitme..

Gitme...

Söylenemeyenler...
1 sayfadaki 1 sayfası