Forum Gökkuşağı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Gökkuşağı

Forum Gökkuşağı. Sevginin Saygının Buluştuğu Tek Adres..

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

2.Haftanın Röportajı : Pejmurde

4 posters
YazarMesaj
Aşk Meleği
Forumun Kraliçesi
Forumun Kraliçesi
Aşk Meleği

2.Haftanın Röportajı : Pejmurde Empty
MesajKonu: 2.Haftanın Röportajı : Pejmurde   2.Haftanın Röportajı : Pejmurde Icon_minitimeCuma Ağus. 15, 2008 6:59 am

BU HAFTAKİ RÖPORTAJIMI PEJMURDE ARKADAŞIMIZLA YAPTIM.BENİ KIRMADIĞI VE SAMİMİ OLARAK SORULARIMA CEVAP VERDİĞİ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM...

2.Haftanın Röportajı : Pejmurde Getattachmentip8

Genel Sorular

1- Adınız

Özdemir TERZi

2- Nick'iniz

Pejmurde

3-Niye bu nick..

Dağınık Olak Görüyorum Kendimi... Aslında TertipLi Düzenliyim Ama HEryerde Ama Odam çok dağınıktır.. Heryeri TopLarım ODamı Toplayamam =) O nedenLe Pejmurde 'yim

4-nerede yaşıyorsunuz

İStanbuL

5- Tam Tamına dogum tarihiniz (gg/aa/yy)

26/07/1987

6-En sevdiğiniz renk

Siyah - Kırmızı - Beyaz

7-En sevdiğiniz şarkı

Hacettepe - KGB

8-Hoşlandığınız müzik türü nelerdir

Rock & Mix.

9-Hobileriniz nedir

ßiLgisayar KuLLanmak , Müzik Yapmak , Gezmek , FutßoL Oynamak ve ÇaLışmak.

10- Fobileriniz varmıdır

Vardır :)yemek Seçerim.. Sevmediğim YemekLeri ZorLa Yemek... Ve Yüksekten biraz Korkarım malum 4. kattan Düşüp KoLum KırıLdı bazen hayallerimi SüsLüyorLar tekrar KırıLack Gbi hissediyorum .

11- Hangi spor dallarıyla ilgileniyorsunuz

FutboL ( Prof Olarakta yaptım Bu işi ) basketßOl ve yüzmek

12- Tuttuğunuz takım

GaLatasaray

13- Bir dilek hakkın olsaydı ne dilerdin

Hiç düşünmedim... Sevdiğim İnsanların 1 ömür ßoyu ßenimLe beraber OLmasını isterdim sanırım

14- Bir hafta sonu tatil kazansanız nerede geçirmek isterdin

Huzur ve DüzenLi bir yer OLsun ..Farketmez. Ruhumu dinLendirsin.

15- Hayvanları sever misin? Evde hayvan besliyor musunuz?

HayvanLarı Severim Ama bazıLarını... KediLerden Nefret ederim... Hayvan BesLedim... 2 tane Köpek besLedim Ama İkiside ÖLdü Neutral

16- En sevdiniz film

Film adı akLımda Tutmam... Sadece Seyreder geçerim...

FORUM GOKKUSAGI SORULARI

1- Forum Gökkusagını nasıl tanıdınız?

Dilaram sayesinde.

2- Ne kadardır bu ailenin içindesiniz ?

fazLa uzun Olmadı Ama uzun süre beraber OLacağımızı Çok iyi biliyorum Wink

3 -Forum Gökkusagında sizde özel yeri olan üyeler varmı?

herkesin yeri ayrı ßende... Ama daha özel yeri Olan 1 kişi var.Dilaraa Smile

4- Forum Gökkusagında en çok zaman geçirdiğiniz bölüm hangisi?

Aşk katagorisi.

5- Forum Gökkusagı üyesi olarak yönetimi nasıl buluyorsunuz?

şu anda geyet güzel.. YöneticiLerin Forum ' a iLgisi büyük... zamanLa Çok güzeL yerLere geleceğine Eminim...
bunda Benimde Pay'ım Olsun isterim tabiki Smile

6- Forum Gökkusagı size neler kazandırdı/neler kaybettirdi?

Kazandırdığı Çok Şey Var.. MeseLa bana Aşkı Kazandırdı... Kaybettirdiği ßirşey yok. Sadece ßir Kaç yazı Canımı acıtıyor O Kadar.

7- Bu siteyi tavsiye ettiğin birisi/birileri varmı ?kimlerdir ..

ßenim ettiğim var.... Rakipsiz Kankam. daha üye OLmadı Ama Çok Kısa Süre içinde OLacak... SüprizLe beraber Gelecek Smile

8- Forum Gökkusagını begendınızmı ?

Taßiki Beğendim.Kısa Sürede ŞahLanan bir Forum OLdu. eminimki bir kaç teknik DüzenLemeden Sonra Bu Site yankı getirecek Wink

9- Forum Gökkusagından bir yakınına demek istediklerin varmı? nelerdir ?

Seni seviyorum Dilaram.....

10- Forum Gökkusagında asla unutamadıgın bir anını bizimle paylaşırmısın?

Neşe'nin Bana Ters Konuşması....

AŞKA VE HAYATA DAIR SORULAR

1-Sence sevgi nedir

Bana Göre Sevgi. İnsanların ßir Şeye KapıLması ... ßir yerlere Bırakmak isteyipte ßırakamadı İnsanLarı Yeri gelDiğinde MutLu eden yeri geldiğinde Üzen Ama yinede Herşeye Rağmen YaşanıLması gereken En güzeL insan Duygusudur...

2-Karşı cinste aradığın özellikler nelerdir?

ÖzeLLikLe aradığım bir Şey yoktur... İçtenLiği Ve cana Yakın Olması Bana yeterLidir.

3-Aşk ta yaş sınırı varmı .. kendinizden yaşça büyüğünüzle/küçüğünüzle

Aşk' ta yaş Sınırlamasını KesinLikLe SınırLama görmüyorum

4-İlk aşkını hatırlıyormusun?Bize biraz anlatabilirmisin?

sanırım HatırLıyorum... benim boyLarımda , sarışın Tatlı birisiydi.

5-Aldatılırsan affedermisin?

kesinlikLe Hayır!.

6.Evlilik hakkındaki düşüncelerin nelerdir?

evLiLik KutsaL birşeydir.. Artık Hayatının tamamını Sevdiğin insanla geçirmek demektir. Galiba Çok mutLu Oluyor İnsan. artık KısıtLama Sınır Denen Şey KaLkıyor Aradan. Tamamen Kendi hayatınızı yönLendiriyorsunuz

7-İdealindeki ''eş'' nasıl olmalı ?

Her erkeğin İstediği ideaLLer Hemen Hemen Aynıdır. ewde GüLer yüzLü ßir Eş'inin KarşıLaması... Cana Yakın ve tatLıLıkLa bir Ömür ßoyu Dewam ediLmesi.. En ÖnemLisi AnLayışLı Olması

8-Bir insandan hoşlanırken en çok neyi etkiler seni ?

Konuşması ve mimikleri.... Gözlerede çok Önem veririm

9-Hayatını bir anda değiştiren bir şey oldumu yani dönüm noktan ?

oldu.. Aşk'tan nefret ediyordum. Sevmeyecek , SeviLmeyecek bir insan OLduğumu Düşünüyordum... Taaki Aşkım ßitanem Dilaram Karşıma Çıkıp Beni O batakLıktan Çıkarana Kadar

10-Sorunlarını paylaşırmısın , ilk kime açılırsın mesela ?

SorunLarıma göre değişir... Hemen Herkese acıLamam... kendi içimde Çözmeye çalışırım. Çözemediğim zaman Sevdiğim İnsan ' a AçıLırım

11-Bi gününün değerlendirmesini yaparmısın bize ?

kahvaLtı , ßiLgisayar & iş güç ... arada KaçamakLa balık tutmaya ve Top oynamaya Gdiyorum Smile

12-Bana kendini anlatabilirmisin ? Nasıl birisin mesela .. Nelere kızarsın .. Nelerde yumuşarsın ?

Aslında Kendimi Sevecen ve Sempatik biri Olarak BuLuyorum. Aşırı SinirLenen Ve ParLayan Ama Sonrasında Hemen Yumuşayan bir insanım... Kimseye Küsemiyorum . Kimseyi Kıramıyorum.. KırıLdığım zaman Çok Kırıcı Oluyorum.. SinirLendiğimi ßeLLi etmemeye ÇAlışırım Ama Kendimi O kadar güzeL TAnıtıyorumki insanlara yazılarımdan Olsun yüz ifademden Olsun SinirLi OLduğumu anlıyorlar

13-Okuyormusun çalışıyormusun?Çalışıyorsan mesleğin nedir?

Okumuyorum Ama Üniv için tekrardan hazırLanmaya ÇaLışıyorum. AptaLLık yapıp üniv. Kazanıp İstediğim yere gdemiyoruım die kayıt Olmamıştım.
mesLek Olarak Şu Anda Kendim İş Kurmaya çalışıyorum. Daha Önce ERDEMİR A.Ş ve Vodofone müşteri hizmetLerinde Çalıştım... Arada Ufak tefek işlerde yaptım ama İş sayıLmaz

14-Nasıl bir yaşam tarzın var ?Gece hayatı , alkol , sigara falan varmı ?

Gayet hoş ßir yaşam Tarzım var Bana göre... Gece hayat'ı Eskiden di. Clup' da Dj 'lik Yapıyordum O nedenLe OLmak Zorundaydı....
Ama Artık ew Erkeğiyim :)Sigara KuLLanıyorum Yakında birakacam İnş . Girişimlere başladım şimdiden
Alkol => Arada bir.

15-Gelecekten beklentilerin nelerdir?

ben hayattan birşey bekLemiyorum ama gördüğüm kadarıyLa o benden Çok Şey BekLiyor =)

16-Pişmanlıklar, hatalar insanlar içindir.. Seninde hataların ve pişmanlıkların olmuştur, biraz bahseder misin biraz?

En ßüyük Pişmanlık ve hatam Anne Ve Babamın Sözünü DinLememek OLdu... ÖLümLe ßurun ßuruna geLdim

17-Peki yalnızlık hakkında neler düşünüyorsunuz?

bana göre yanLızLık 2 Türdedir... kafa dinlemek için ideaL ßir Ortam... Diğeri İse Can Sıkıcı İnsanı batakLığa süren bir Olay

18-Son zamanlarda herkezin dilinde bir sanal aşk aldı başını gidiyor...Siz katılıyormusunz .. Hiç böyle bişey yaşadınızmı?

sanaL AşkLar bana Göre saçma...sanaLda BeraberLikLer Başlar temeller ve adımlar atıLır ... Ama ÖnemLi OLan Aşk 'ı sanaLda Bırakmamak... ReaL' e taşımak... Gerçek Aşk O zaman BaşLar...

ŞAHSA ÖZEL SORULAR

1- Kendine ait olan bir şiir veya yazıyı paylaşmak istermisin?

Var. Ama payLaşmak istemiyorum

2- Bizimle sevdiğin bir şarkının sözlerini paylaşırmısın ?

Kimseler görmesin kimseler bilmesin
Benimle yaşasın ölsün bu sevda

Hiç bir şey yapmadan öylece izledin beni alay eder gibi
Ah zamana bıraktın çünkü biz hep yarım kaldık bir masal gibi

Of olmuyor bir türlü başlamıyor sen olamazsan şu kalbim
Kimseye boyun eğmiyor beğenmiyor

Kimseler görmesin kimseler bilmesin benimle yaşasın ölsün bu sev

3- Forum Gokkusagındakı arkadaşlara son sözün ne olurdu?

ArkadaşLarıma Son Sözüüüümmm.... Herkese PayLaşımlarından Ve ßu Sıcak yakLaşımLarından doLayı Kucak DoLusu Sevgi ve saygıLarımı Sunarım....
https://gokkusagi.forum.st
Melancholia...
Düştüm.Kırıldım.
Düştüm.Kırıldım.
Melancholia...

MesajKonu: Geri: 2.Haftanın Röportajı : Pejmurde   2.Haftanın Röportajı : Pejmurde Icon_minitimeCuma Ağus. 15, 2008 8:57 am

Forumumuzun Don Juan'i.. Resimde cok yakisikli cikmissin..

Roportajda harika..

Adimi cok fazla kullanmissin be Pejmurde millette ben yazdirdim sancak zorla ehe.. lol!
Pejmurde
ELa GözLüm
Pejmurde

MesajKonu: Geri: 2.Haftanın Röportajı : Pejmurde   2.Haftanın Röportajı : Pejmurde Icon_minitimeCuma Ağus. 15, 2008 8:59 am

GüzeL ßir Sohbetti. Teşekkür ederim
Dilaram Senin Adını Heryere Yazdım. ßurayada Yazdım.. CümLe aLem biLsin Seni Sevdiğimi Smile Korkum yok hiç kimseden ve hiçbirşeyden... Sevmek Suç değil!.... Seni seviyorum Smile
_FIGEN_
Aşk Uzmanı
Aşk Uzmanı
_FIGEN_

MesajKonu: Geri: 2.Haftanın Röportajı : Pejmurde   2.Haftanın Röportajı : Pejmurde Icon_minitimeCuma Ağus. 15, 2008 12:57 pm

2.Haftanın Röportajı : Pejmurde 9713tanisma2.Haftanın Röportajı : Pejmurde 9713tanisma2.Haftanın Röportajı : Pejmurde 9713tanisma

Tek kelime harikasın özdemir,bu cüretinden dolayı kutlarım seni.

Sana ve sevdiğine ömür boyu mutluluklar dilerim,sizleri çok seviyorum ,neşem senide tabi Wink
Aşk Meleği
Forumun Kraliçesi
Forumun Kraliçesi
Aşk Meleği

MesajKonu: Geri: 2.Haftanın Röportajı : Pejmurde   2.Haftanın Röportajı : Pejmurde Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 1:49 am

sağol ablacım bende seni çok seviyorum Very Happy
Pejmurde
ELa GözLüm
Pejmurde

MesajKonu: Geri: 2.Haftanın Röportajı : Pejmurde   2.Haftanın Röportajı : Pejmurde Icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 6:44 am

Bende Size teşekkür edebilirmiyim Acaba Very Happy pirat [i]

2.Haftanın Röportajı : Pejmurde
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Pejmurde!...