Forum Gökkuşağı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Gökkuşağı

Forum Gökkuşağı. Sevginin Saygının Buluştuğu Tek Adres..

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Altınyunus Otel'de soygun

YazarMesaj
sakarya970
Süper Üye
Süper Üye

Altınyunus Otel'de soygun Empty
MesajKonu: Altınyunus Otel'de soygun   Altınyunus Otel'de soygun Icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 3:56 am

Çeşme Altınyunus Oteli'nde soygun yapılıyor. Hem de her Allah'ın günü. Soyulanlar da müşteriler..

Star yazarı Hadi Özışık, Çeşme Altınyunus Oteli'nde soyguna şahit oldu. İnanılması güç ama gazeteler 1 YTL.. Fiyatın iki katını aşan fiyatlar Özışık'ı şoke etti. Tanık olduğu soygun sonrası oteli terkeden yazar, köşesinden Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'a "soygunu durdurun" çağrısı yapıyor.

(...)
Hürriyet, Milliyet, Sabah, Vatan, Taraf, Radikal, Akşam, Zaman, Star ve Cumhuriyet'i aldıktan sonra kasaya yöneldim:
-10 YTL.
Çeşme Altınyunus Oteli'nde beni şoke eden fiyatı söyleyen genç kıza, itiraz edecek gibi oldum, hışımla elimdeki gazeteleri alıp yere attı:
-Otel fiyatımız budur beyefendi.
-...?
-Başka bir şey?
-I ıh...
Bu bir soygun! Evet bu bir soygun! Benim bildiğim ve tanıdığım Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, bu soyguna göz yummayacaktır! Ben bir vatandaş olarak, tanık olduğum soygunu, buradan Ertuğrul Günay'a ihbar ediyorum.
Lütfen Sayın Bakan, durdurun bu soygunu!
Not: Bu soygunu gördükten sonra, aynı gün oteli terkettim.

Altınyunus Otel'de soygun
1 sayfadaki 1 sayfası