Forum Gökkuşağı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Gökkuşağı

Forum Gökkuşağı. Sevginin Saygının Buluştuğu Tek Adres..

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ferhat ile Şirin'in Msn Hikayesi :)

2 posters
YazarMesaj
sakarya970
Süper Üye
Süper Üye

Ferhat ile Şirin'in Msn Hikayesi :) Empty
MesajKonu: Ferhat ile Şirin'in Msn Hikayesi :)   Ferhat ile Şirin'in Msn Hikayesi :) Icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 4:59 am

Şirin birgün msn girdiğinde birde ne görsün kendisin biri eklemiş ferhat hemen kızın avatarına bakmış tmm bu rüyalarımda gördüğüm kız demiş şirin sormuş tabiki msn nerden aldın diye ferhat rüyasında ak sakallı biri geldi bana bu adresi ekle dedi diyememiş msn sayfam.com dan alıverdim demiş şirin da bu arada ferhatın avatarına bakmış onunda içi kıpır kıpır olmuş yureğinden ılık ılık birşeyler akmaya başlamış ama yinede beni rahatsız etme demekten kendini alıkoyamamış ferhat telefon faturasını ödeyemediği için o günler türk telekom ferhatın internetini kesmiş, bu arada şirin devamlı msn cevrimdışı girip ferhatı arar olmuş ama ne fayda ferhatdan ne bi titreşim var nede bi göz kırpması
ferhat şirine kavuşacağı günün hayaliyle çalışıp eve son sürat internet çektrmeye karar vermiş şirin ferhatdan ümidi kesmeye başlamış bazen googleye girip ferhatı aratmış ama aradığı sonuçlara uygun kriter nulunamamış ama ferhatın birgün online olacağına inancını yitirmemiş
günlerce haftalarca msn online beklemiş bu arada ferhat şehirde bir iş bulmuş aklı hep msn de birgün online olup şirine kavuşacagı gündeymiş
msn de online olma hayali gün gün ferhatı bitirmiş ya şirin msn de başkalarıyla konuşuyorsa ya bini msn de sildiyse diyip durmuş
şirin ise yemeyi içmeyi bırakmış,kendini iyice msn kaptırmış şirinin annesi ve babasıda şirin'in bu durumunu çok acıyıp şirin kızım etme eyleme sana yeni bir msn adresi alalım ona takıl demişsede şirini fikrinden vazgeçirimemişler aylar yılları yıllar seneleri kovalamış ferhat sonunda adsl çektirmiş ve köyüne dönmeyer kara vermiş faturayı ödemiş arta kalanına ise iki tane webcam almış artık şirinle yazışmakla kalmayıp aynı zamanda görüntülü chat de yapabilecekmiş içinde büyük bir heyacanla eve gelmişgelir gelmez hiç beklemeden msn i açmış ama ne görsün parolası zaman aşımına uğradığından bi türlü msn girememiş ben şimdi ne yapacağım diye kara kara düşünmüş birden aklına msn de kişi listesinin yedeğini aldığı aklına gelmiş hiç durmadan hotmail e girmiş ve kendine yeni bir msn adresi almış yeni msn açmış ve kişi listesini kaydetmiş birde ne görsünn şirin hala msn online bekliyor şirin ilk önce kendine gelen isteğin kim olduğunu bilmeği için isteği kabul etmek istememiş ama yanlışlıkla evete tıklamış birde bakmış ki ne görsün bu ferhatmış o anda ferhatdan bi mesaj gelmiş:

Akacak yaş kalmadı gözümde. Hasretin bir çığ gibi her dakika büyüyor garip gönlümde Artık unutacağım desemde aklım kalır o tatlı hayalimdeki güzelliğin...

o günden sonra ferhatla şirin msn de bir daha çevrimdışı olmamışlar ve offline olana kadar mutlu bir hayat yaşamışlar
Melancholia...
Düştüm.Kırıldım.
Düştüm.Kırıldım.
Melancholia...

Ferhat ile Şirin'in Msn Hikayesi :) Empty
MesajKonu: Geri: Ferhat ile Şirin'in Msn Hikayesi :)   Ferhat ile Şirin'in Msn Hikayesi :) Icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 6:09 am

Hay allahim harika ya.. lol!
https://gokkusagi.forum.st

Ferhat ile Şirin'in Msn Hikayesi :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KIRLANGICIN HIKAYESI..