Forum Gökkuşağı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Gökkuşağı

Forum Gökkuşağı. Sevginin Saygının Buluştuğu Tek Adres..

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

YOSUN GÖZLÜM

2 posters
YazarMesaj
sakarya970
Süper Üye
Süper Üye

YOSUN GÖZLÜM Empty
MesajKonu: YOSUN GÖZLÜM   YOSUN GÖZLÜM Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 4:11 am

O kadar güzel başladık ki sevgilim seninle. Bir an bile sensiz duramıyorum. Öyle alıştırdın ki kendine , sesini duymadan geçmiyor zamanım. Her şeyim de her yaptığım hareketim de sen varsın... Biliyorum sende bir şey yaparken önce bizi düşünüyorsun? Hayatımdan öyle insanlar geçti ki kepsi birşeyler çaldı götürdü benden.. Hayata bir yanım küskün başlamıstım. Güneş gibi dğdun karanlığıma. Hayatıma öyle bir girdin ki sanki yeniden geldim dünyaya.. Yeniden gözlerimi açtım ve sen hep yanımdaydın.Hiç kimse alamaz yerini...

Yaşlanana kadar , şaçlarım aklar , elime baston değene kadar , o toprağın kokusunu içime çekip.. Bu dünyadan göçtüğüm zaman biteceksin bende. Ne yaptın bana bilmiyorum? Bildiğim tek şey o kadar iyisin , o kadar sevgi dolusun ki yerini kimseye veremem..Beni öyle bir dize getirdin ki... Sen benimsin ya aşkım hiç bişeyin önemi yok gözümde...

sevdiğim , sevgilim , dünyam , gözümün ışığı , hayatımın yönü , içimdeki çocuk , aşk , sevgi.. aklına gelecek herşeyimsin benim için.. unutma nefes almazsam ölürüm nefesim...Allahımdan dileğim parmağımıza taktığımız bu yüzük ömür boyu bizi bize bağlayan kelepçemiz olsun ve ancak ölüm çıkara bilcek tek neden..
Ve Allah katında ne kadar mutluluk , ne kadar güzellik varsa tüm sevenlerin olsun
Aşk Meleği
Forumun Kraliçesi
Forumun Kraliçesi
Aşk Meleği

YOSUN GÖZLÜM Empty
MesajKonu: Geri: YOSUN GÖZLÜM   YOSUN GÖZLÜM Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 4:13 am

çok güzeldi semih bu güzel aşk hiç bozulmaz inşallah.sevgilerimle...
https://gokkusagi.forum.st
sakarya970
Süper Üye
Süper Üye

YOSUN GÖZLÜM Empty
MesajKonu: Geri: YOSUN GÖZLÜM   YOSUN GÖZLÜM Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 9:32 am

ıyı dıleklerın ıcın tskrler okuyan gozlerıne saglıkk

ıns sende sevdıklerınle mutlu olursunn

YOSUN GÖZLÜM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-