Forum Gökkuşağı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Gökkuşağı

Forum Gökkuşağı. Sevginin Saygının Buluştuğu Tek Adres..

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

$imdi Sen döndün mü yani ?? oysa oyun çokdan ßitti...

YazarMesaj
ALARASELDA
Yeni Üye
Yeni Üye
ALARASELDA

$imdi Sen döndün mü yani ?? oysa oyun çokdan ßitti... Empty
MesajKonu: $imdi Sen döndün mü yani ?? oysa oyun çokdan ßitti...   $imdi Sen döndün mü yani ?? oysa oyun çokdan ßitti... Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 4:23 am

$imdi Sen döndün mü yani ?? oysa oyun çokdan ßitti... Sahureaasa1ea5
Özledim´ diyordun ya iki dudağının arasında öğüterek kelimeleri..
Oysa nefesinle beraber yüzüme vuran her harf,her hece,her kelime hazanı yaşatıyor tüm duygularıma..Yaprak misali tel tel dökülüyor yere,üstüne basılıp çiğnenmek için.."

"Dudak kıvrımından süzülen tebessümünle "seviyorum seni" diyordun ya bana..Oysa yüreğimi okşayan o gülüşün kanatıyordu tüm kalbimdeki "SEN" i..Kör bir hançerin soğuk yüzünden dökülüyor yere damla damla,silinip atılmak için.."

"Ve diyordun ya bana "Gözlerine baktığımda Aşk'ı görüyorum"..Oysa yaydan çıkan bakışın ok gibi saplanıyordu Düşlerime..Düş'ümden uyanmamak için çırpınan gecelerime yağmurlar yağıyor çisil çisil..Biliyorum,Şemsiyemi açtığımda dinecek üstüme yağan kokun.Perperişan olmuş Hayallerim; Asılı kaldığı yerden devam edecek yeni bir sabahla."

SesLeniyorum sana, ßeLki de acıtıyorum..
Duyuyor musun?

ßoğazımda düğümLenen onca sözü azad ettim..
Aç avuçLarını..
İster yakaLa yüzüne çarp ßin pişmanlıkla..
İster bırak döküLsün yere,bas gitsin..
Ya da Ez, bitsin..

"Ben ki; tüm yoLLarımı sana meyLetmiştim, adına çıkmaz sokak demiştim..Girdiğimde Yüreğine, bir daha dönüşü oLmasın istemiştim..ßen ki senin için aklımdan geçenleri;Yüreğime ilmik ilmik işlemiştim.."
"Sana geLiRken adımLarım ..NasıL da yanıyordu yanakLarım ve nasıL da sızLıyordu eLLerim..ßir de ßakamadığın qözlerim..NasıL da paRLıyordu ayı kıskandırarak.."

Ve $imdi;

ELini son defa koy şakağına..
Daya ßaşını dizLerine,yasLan soğuk duvara..

BiL ki;
Unutmak için, Seni son kez özLüyorum..

$imdi Sen döndün mü yani ?? oysa oyun çokdan ßitti...
1 sayfadaki 1 sayfası