Forum Gökkuşağı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Gökkuşağı

Forum Gökkuşağı. Sevginin Saygının Buluştuğu Tek Adres..

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

** Melancholia **

+3
sakarya970
Melancholia...
Aşk Meleği
7 posters
YazarMesaj
Aşk Meleği
Forumun Kraliçesi
Forumun Kraliçesi
Aşk Meleği

** Melancholia ** Empty
MesajKonu: ** Melancholia **   ** Melancholia ** Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 3:11 am

ARKADAŞLAR CANIM DOSTUM MELANCHOLİA İÇİN YORUMLARIMIZI BURAYA YAPALIM...

En son Aşk Meleği tarafından Çarş. Ağus. 06, 2008 11:22 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://gokkusagi.forum.st
Aşk Meleği
Forumun Kraliçesi
Forumun Kraliçesi
Aşk Meleği

** Melancholia ** Empty
MesajKonu: Geri: ** Melancholia **   ** Melancholia ** Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 3:18 am

** Melancholia ** 495m98apwxdih64zh5** Melancholia ** 495m98apwxdih64zh5

GÜZEL MELEĞİM

Dostluğa inanmamak üzere olduğum bir anda çıktın karşıma dostluğu arkadaşlığı yeniden seninle tattım.beraber güldük beraber ağladık...sırdaş olduk...sonra ikiz olduğumuzu ikimizinde aynı olduğunu anladık.sen benim bu hayattaki ruh ikizimsin canımsın dostumsun sırdaşımsın.bana ihtiyacın olan heran yanındayım..sana sözüm var ne olursa olsun hayatındayım...her zorluğu beraber atlatacağız biz seninle en kıymetlimsin..seni seviyorum... I love you
Melancholia...
Düştüm.Kırıldım.
Düştüm.Kırıldım.
Melancholia...

** Melancholia ** Empty
MesajKonu: Geri: ** Melancholia **   ** Melancholia ** Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 10:49 am

Ikizim sen beni aglatacaksin anladim ben seni..
Sana bu kadar baglanmisken beni birakirsan varya seni asla affetmem bilesin..

Sen benim ruh esimsin.. Hep kotu gunlerimde oldun umarim iyi gunlerdede hep yanimda olursun..
Seni cok seviyorum Nese sen benim gercek dostumsun...

Iyiki varsin bebegim..
Ve hep olacaksin insallah..
Sozun var cunku..
sakarya970
Süper Üye
Süper Üye

** Melancholia ** Empty
MesajKonu: Geri: ** Melancholia **   ** Melancholia ** Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 12:46 pm

Umarım harcını sevgi, saygı, barış ve kardeşlikle, emek ve alın terimizle kardığımız dostluk köprümüz kıtalar ve okyanuslar aşıp gönüllerimizdeki yerini alır. Çünkü dostluk ekmek kadar değerli, su kadar azizdir. Dünyanın hazinelerini dahi verseler hiçbir şeyle değişilemeyecek kadar kutsaldır bana göre. Dostluk köprümüzün ebediyete uzanması dileklerimle.umarım hayatında hep mutlu olursun.ıyıkı varsın.
Pejmurde
ELa GözLüm
Pejmurde

** Melancholia ** Empty
MesajKonu: Geri: ** Melancholia **   ** Melancholia ** Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 2:33 pm

BatakLığa gömüLürken buldum Seni.. Aslında kafamı Kaldırmaya bile takadim yokken Kulaklarımda çınlayan sese kaldırdım birden. Senin Sesindi bu.... BatakLıktan Çıkmam gerektiğini Anlatıyordun bana...
ßu Kadar gömüLmüşken nasıl çıkarım dedim sana ... Ama Bana öğrettin yüreğin İsteğin Gücünü...
Çıkmam İçin ellerini Uzattın bana... Zorda Olsa Kurtardın beni oradan ... Şimdi ise tertemiz , Pak bir haldeyim...
ÇimenLer üzerinde Dolanıyorum , koşuyorum , Eğleniyorum... Senin Sayende Oldu bunLar...
yardım Sever Anlayışlı ve düşünceLi kişiLiğinLe Tanıdım seni...
VarLığın için teşekkür ederim.. Allah (c.c) ' den Dileğim Hep GönLüne göre Versin...
Saygı ve sevgiLerimLe
...
Melancholia...
Düştüm.Kırıldım.
Düştüm.Kırıldım.
Melancholia...

** Melancholia ** Empty
MesajKonu: Geri: ** Melancholia **   ** Melancholia ** Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 2:39 pm

Gözlerim doldu.

Yutkundum..

Aglamadim..

O bataklikta olmayi hak etmiyordun...

Cikmaliydin sen..Siirlerinle o pak dedigin hayalde olmaliydin..

Batakliklar hic zarar vermemis duygularina..

Allahim seni korusun,ve o batakliga dondurmesin bir daha..

Iyiki varsin.
Melancholia...
Düştüm.Kırıldım.
Düştüm.Kırıldım.
Melancholia...

** Melancholia ** Empty
MesajKonu: Geri: ** Melancholia **   ** Melancholia ** Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 2:43 pm

Sevgili Semih bu guzel dusuncelerin icin minnettarim sana;.

Saygilar.
Pejmurde
ELa GözLüm
Pejmurde

** Melancholia ** Empty
MesajKonu: Geri: ** Melancholia **   ** Melancholia ** Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 2:58 pm

Kimsede olmayan bir şeye sahibim.. Gerçek yüreğe... artık insanLar o kadar değişmişki yüzsüzLükLerini gere gere İstiyorlar o yüreği ßenden...
bataklıktayken o kadar Çok kişi geldiki o yüreği istemeye ama hiç kimselere vermedim.. beni bataklıktan çıkaracaklarına Benden o değerLi yüreği istediler... Çıkarlarını düşündü herkez...
Ama sen farkLısın...
Seni FarkLıLığınLa tanıdım...
Sen Herkezden farkLısın... Sen insanlara Yardım etmeyi seviyorsun.. Çıkarsız.. Hiç bir Çıkar düşünmeden....
Sende Benim Gibi gerçek ßir yüreğe sahipsin.. ve O yüreğin Değerini biL ... Ona SarıL Sıkıca..

Ve şunu biLmeni isterimki O GüzeL yüzüne ve Gözüne ağLamak hiç Yakışmıyor.. Ağlamaların , Göz damlacıkların sevinçten Olsun hep...
Ama AsLa içine atma ßir şeyi.. Eğer birine Sinir oluyorsan İçine atma.. Açık Ol Karşındakinin kaLbi KırıLsın umursama... Yeterki senin O güzeL yüreğin köreLmesin..

Seni tanıdığıma Gerçekten Çok MutLuyum...
Sevgiyle KaL...

SaygıLarımla
Melancholia...
Düştüm.Kırıldım.
Düştüm.Kırıldım.
Melancholia...

** Melancholia ** Empty
MesajKonu: Geri: ** Melancholia **   ** Melancholia ** Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 3:01 pm

Bendeki yurek kan icinde..Paramparca..

Ama yinede haklisin gercek bir yurege sahibim ben..

Sevmesini bile bir yurege..

Ve sarilacagim yuregime, sIkI sIkI sarilacagim

Ellerim kan icinde kalsa bile..

Söz.
Pejmurde
ELa GözLüm
Pejmurde

** Melancholia ** Empty
MesajKonu: Geri: ** Melancholia **   ** Melancholia ** Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 3:08 pm

Ama Önce yüreğindeki o kanLarı SiLmen gerekir. Yüreğini Vereceğin kişiye tertemiz bir hayat ve yürek vermeLisin... Hepsi Hemen bitmez ama en azından bir bölümünü sil... geriye kalan Kısmını El birliği ile temizlersiniz...

Sevgiye layık Olan O GüzeL yüreğinLe kaL...
SaygıLar...
_FIGEN_
Aşk Uzmanı
Aşk Uzmanı
_FIGEN_

** Melancholia ** Empty
MesajKonu: Geri: ** Melancholia **   ** Melancholia ** Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 5:51 am

Ben bu güzelliği rast gele girmiş olduğum bir forum da tanıdım ,hepinizin bildiği malum yerde.
Ona odaklanmama sebeb yazdığı tek bir yazıydı,o yazıda hayatıma ve benim dünyama nasıl gireceğini
anlamıştım tek bir yazıyla,tanımadan bilmeden,kimdir yaşı nedir,nerde yaşar?
bildiğim bayan oluşuydu sadece.

Benim ona , duygularım,ruhum,sezgilerim o an aktı.
Ben bunun adını şimdi koyabiliyorum bu ANNELİK içgüdüsüydü Sad onun o sıcacaık özlemini
ben hissettim,oda beni hissetti ne mutlu bana seni tanıdım ve ölene kadar hayatımdasın.

Gecen geceki kadar kimseden kendi çocuklarımdan bile belki
bu kadar içten feryatla ANNEEEEE , yi duymadım ben.
Seni seviyorum dilara ömrüm yettiğince yanındayım yettiğince yanımdasın.
Rabbim herşeyi o güzel gönlüne göre versin birtanem,iyiki varsın ve iyi ki seni tanıdım canımsın sen.
Melancholia...
Düştüm.Kırıldım.
Düştüm.Kırıldım.
Melancholia...

** Melancholia ** Empty
MesajKonu: Geri: ** Melancholia **   ** Melancholia ** Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 10:57 am

Annem..

Uzun zaman sonra bu kelime dudaklarimdan askla dokuluyor yine..
O kadar susamisim ki bu duyguya
kana kana iciyorum senin sefkatinden..Anne sefkatinden..

Sen olmasaydin bu kadar cabuk ayaga kalkarmiydim bilmiyorum..

Kabullenebilirmiydim bilmiyorum.

Ne olur hep yanimda ol..Sende birakip gitme beni..

Anne..
Annem..
*yaralıyürek*
Yeni Üye
Yeni Üye
*yaralıyürek*

** Melancholia ** Empty
MesajKonu: Geri: ** Melancholia **   ** Melancholia ** Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 11:14 am

ne yazmalıyım bilmiyorum ki hissettiklerimi kelimelere dökmem mümkün değil benim hiç kız kardeşim olmadı bir ablam vardı ben küçükken vefat etti ozamandan beri kimseyi kendime kardeş veya abla olarak görmedim çünkü ablamın yerine kimseleri yakıştıramadım ama bir sevgi forumunda hep arzuladığım yaşamayı istediğim duyguyu yakaladım orada bebek gibi masum yüreği tertemiz sevgi dolu biriyle tanıştım yaşadıklarını kaldırmak her babayiğidin harcı değil o kadar güçlü ki dimdik ayakta durabilmiş hayata sevgiyle bakabilmiş yılmadan savaşabilmiş azıcık dengesini kaybettiğ bir anda tanıdım onu şefkate ihtiyacı vardı yaralı bir ceylandı konuşurken bana abla dedi Smile kendimi okadar huzurlu ve mutlu hissettim ki o anki hissettiklerimi anlatamam şimdi benim bir kız kardeşim var ablalığın ne demek olduğunu çok iyi anladım üzgün olduğunu hissettiğimde yüreğim yanıyor yanında olmak ona sarılmak ve sen benim biriciğimsin sakın üzülme demek istiyorum
BİRİCİĞİM BENİ ABLAN OLARAK KABUL ETTİĞİN İÇİN BANA BU GÜZEL DUYGUYU YAŞATTIĞIN İÇİN SENİN O GÜZEL YÜREĞİNDEN BİR PARÇA SEVGİYİ ALMAMA İZİN VERDİĞİN İÇİN SANA MİNNETTARIM YÜCE RABBİM YAŞADIĞIN HER GÜNE YENİ UMUTLAR YÜKLESİN RABBİMİN GÜCÜ GÖLGEN SEVGİSİ KORUYUCUN OLSUN EN HUZURLU SAĞLIKLI ÖMRÜ SANA VERSİN SENİ ÇOK SEVİYORUM BİRİCİĞİM
bu arada bir de ablam var ve ablamın yerini alabileceğine inanıyorum ablamda ne zaman üzgün olsam hissederdi FİGEN ABLAM da aynen ablam gibi seviçli ve hüzünlü her anımı hissediyro seni de çok seviyorum ablacım
Melancholia...
Düştüm.Kırıldım.
Düştüm.Kırıldım.
Melancholia...

** Melancholia ** Empty
MesajKonu: Geri: ** Melancholia **   ** Melancholia ** Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 11:29 am

Ablam ne demeliki sana.

Hep kotu anlarimda yanimda oldunuz..

Gel gitler yasadigim anlarda uzattiniz ellerinizi.

ELbet bu karanliktan sonra gunesde dogacak

Ve emin olunki beni gulerkende goreceksiniz ablam..

Icimdeki sular durulmakta gun be gun..Her ne kadar canim biraz daha acisada
basim artik onde degil.. Kaldirdim kafami .. Umutla bakmaya calisiyorum artik etrafa..

Meger göremedigim görmek istemedigim onca guzellik varmis..

Sizleri seviyorum
ALARASELDA
Yeni Üye
Yeni Üye
ALARASELDA

** Melancholia ** Empty
MesajKonu: Geri: ** Melancholia **   ** Melancholia ** Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 2:33 pm

canım arkadaşım öyle bir zamanda karşıma çıktınki inan nefes alamazken nefesim oldun en zor zamanımda herzaman yanımda oldun kendine derman bulamazken benim derdime derman olmaya çalıştın harika bir insansın seni tanıdığım için çok mutluyum biraz zor günler geçiriyorsun ama bitecek inan bana bitecek bizler hep yanındayız bunu bil yeter allah her istediğini o güzel kalbine göre versin her şeyin en güzeline layıksın seni seviyorum canımcım mucukk... Smile
Melancholia...
Düştüm.Kırıldım.
Düştüm.Kırıldım.
Melancholia...

** Melancholia ** Empty
MesajKonu: Geri: ** Melancholia **   ** Melancholia ** Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 2:51 pm

Sen benim canimsin ya..

Basini kaldir dik dur olurmu..

Ufuga bak selda..

Uzaklara bak..

O gordugumuz gunes isiklari degilmi..

Seni seviyorum dostum
Aşk Meleği
Forumun Kraliçesi
Forumun Kraliçesi
Aşk Meleği

** Melancholia ** Empty
MesajKonu: Geri: ** Melancholia **   ** Melancholia ** Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 4:00 am

Bir çiçek olmaktır dostluk , gökkuşağı renginde kaybolmalı insan derinliğinde. Bir bulut olmaktır dostluk, karanlıkları yırtarcasına beyaz, uçmalı sonsuzluğa kış yaz. Bir kahkahadır dostluk, acılara git dercesine, geleceğin gizemini yok edercesine... Ve bir kalp olmaktır dostluk; dostu için her şeyi göze alan hayat ırmağında sabırla akan. Biz seninle bir kalp olduk. Öyle bir kalp olduk ki sana bakınca kendimi gördüm. Tıpkı bir elmanın iki yarısı gibi... Her konuda tamamen aynı olduğumuz gibi, bazen bir bakış yetti neler hissettiğimizi anlatmamıza, bazen sıcacık bir gülümseme yetti o üşüyen ruhumuzu ısıtmamıza. Belki yüreğimizdeki acıyı paylaşmaktı dostluk, belki üzüldüğümüzde sıcak bir kucaktı, belki de karnımız ağrıyana kadar gülmekti. Bence her şeydi dostluk.Yaşamak, sevmek, öğrenmek... İşte ben sende bunları buldum..

** Melancholia **
1 sayfadaki 1 sayfası