Forum Gökkuşağı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Gökkuşağı

Forum Gökkuşağı. Sevginin Saygının Buluştuğu Tek Adres..

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hayatımın Anlamına

YazarMesaj
sakarya970
Süper Üye
Süper Üye

Hayatımın Anlamına Empty
MesajKonu: Hayatımın Anlamına   Hayatımın Anlamına Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 3:58 am

Hisettiklerimi kelimelere dökemiyorum.içimdeki aşkı anlatabileceim bir yol bulamıyorum. böylesi ilk defa başıma geliyo. bambaşka, çok farklı bişey bu. hiçkimseyi bu kadar çok istememiştim. böylesine büyük bir aşkla bağlanmamıştım. hayatıma ilk girdiğin günden beri aklımda sadece sen varsın. belki çok kısa bi süre oldu ama , nefes alıp wermemin sebebisin.. sadece senin için atıyo kalbim, senden başkasını görmüyo gözüm.. hep yanımda olduğunu hayal ediyorum . bana baktığın zaman gözlerindeki aşkı görebiliyorum. öyle anlamlı bakıyosun ki bana.. senden ve aşkımızdan eminim bebegim. üzerime titriyosun (: öyle mutluym ki yanında, başka kimseyle olmadığım kadar.. sürekli dalıyorum , seni düşünüyorum, "biz"i hayal ediyorum.. herşey seninle güzel.. yanımda olmadığın sürece hiçbişeyin anlamı yok . her zaman seninleyim aşkım. ben seninle bi bütünüm ve sensiz asla yapamam. düşüncesini bile aklıma getirmiyorum çünkü böyle bişey olmayacak biliyorum.. hep elimi tutuyo olucaksın. hayatımın en güzel anları seninle dolu, bizimle dolu.. hayal etmesi bile içimi kıpır kıpır ediyo. korkuyorum.. bu kadar mutluyken bize bişey olmasından çok korkuyorum. seni kaybetmeye dayanamam. nefesim, kalbim, elim.. herşeyim sensin! hiçkimse umrumda değil sen ol yeter. daha paylaşcağımz çok şey var. her anım seninle dolu.. öpmek , sarılmak, koklamak, elini tutmak.. sana bişey olursa ben naparım ): .. ben bile seni kırmaktan çok korkarken başkası nasıl zarar verebilir sana, nasıl katlanırım..

günler sensiz geçmek bilmiyo.. sadece buluşacağımz günün hayaliyle sabrediyorum. hayatımın anlamı sen oldun.. herşeye razıyım , yanımda sen ol yeter..

ilk tanıştığımız zamanlara dönüp baktığımda ne kadar çekingen oldğumzn farkında vardım (: ben sana kendimi ispatlamaya çalışıyordum, sense benim sadce mutlu olmam için elinden geleni yapıyodun. ama benm mutluluğum sensin.. gözlerinden akan bi damla yaş beni mahveder.. kendini kötü hissettiğinde yanında olduğumu bilmeni isterm bebeğim.. her ne olursa olsun seni hep sevicem bnu sakın unutma..

seninleyken daha farklı geliyo herşey. normalde aklıma bile gelmeyecek şeyler seninle anlam kazanıyo. yanındayken bi başka parlıyo gözlerim..

senden önce yaşadıklarımın aslında hiçbişey olduğunu anladım.. demek aşk böyle bişeymiş, insanın aklını başından alıyo. seni bi saat görememek bile işkence gibi..

sana bunları yazarken bile kalbim çarpıyo (:

söz veriyorum aşkım hiç bitmeyeck.. gün geçtikçe içimdeki aşk daha da büyüyo..

güne seninle başlamak, gece seninle rüyaya dalmak..

en güzel şey..!

Hayatımın Anlamına
1 sayfadaki 1 sayfası