Forum Gökkuşağı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Gökkuşağı

Forum Gökkuşağı. Sevginin Saygının Buluştuğu Tek Adres..

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Dostum Aşk Meleğine

5 posters
YazarMesaj
sakarya970
Süper Üye
Süper Üye

Dostum Aşk Meleğine Empty
MesajKonu: Dostum Aşk Meleğine   Dostum Aşk Meleğine Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 12:44 pm

Sana artık dostum diye hitap ediyorum farkındaysan. Nedense çok çabuk kanım kaynadı sana. Bu senin cana yakınlığından, bana karşı sabırlı olmandan, sevgi ve ilginden kaynaklanıyor olmalı.
Daha önce de söylemiştim. Seninle sohbet ederken bir başka benle sohbet ediyormuş gibi hissediyorum. Sanki yıllarca ayrı kaldığım bir benzerimle ilk kez karşılaşmış da hasret gideriyormuş gibi oluyorum. Hayatı ve insanları değerlendirişin, olayları algılayış biçimin bana çok tanıdık geliyor umarım dostulugumuz sonsuz olur sevgilerle..
Aşk Meleği
Forumun Kraliçesi
Forumun Kraliçesi
Aşk Meleği

MesajKonu: Geri: Dostum Aşk Meleğine   Dostum Aşk Meleğine Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 12:57 pm

Çok teşekkür ederim semih karşımdaki insan bana nasıl yaklaşırsa bende ona öyle yaklaşırım sen o kadar içten ve doğalsınki kızamıyorum bile sana umarım bu uyumumuz hep devam eder dostum..sevgilerimle...
https://gokkusagi.forum.st
Melancholia...
Düştüm.Kırıldım.
Düştüm.Kırıldım.
Melancholia...

MesajKonu: Geri: Dostum Aşk Meleğine   Dostum Aşk Meleğine Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 2:30 pm

Sana yorum yapmak dahi istemiyorum Nese.

Cunku hicbir kelime sana olan sevgimi,bagliligimi..Guvenimi anlatmaya yetmiyor..

Ne soylemek istesem tikanip kaliyorum..

Sen benim ruh esimsin..
Ikizimsin..
Biz ayri bedenlerde ayni kalbi tasiyoruz seninle..Biliyorum bunu..

Hissettiklerini hissediyorum.
Canimi acitanlar seni aglatiyor
Tebessumlerim senin mutlulugundan kaynaklaniyor..
Diyorum ya sen benim yapisik ikizimsin..

Iyiki varsin hep ol emi..Herkes birakip gitsede sen hep ol..

Seni cok seviyorum
Aşk Meleği
Forumun Kraliçesi
Forumun Kraliçesi
Aşk Meleği

MesajKonu: Geri: Dostum Aşk Meleğine   Dostum Aşk Meleğine Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 2:33 pm

hep olacağım bitanecim sen benim canımın bir parçasısın insan canının parçasını bırakamazki.seni seviyorum...hep seveceğim ...
ALARASELDA
Yeni Üye
Yeni Üye
ALARASELDA

MesajKonu: Geri: Dostum Aşk Meleğine   Dostum Aşk Meleğine Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 2:40 pm

canım arkadaşım..öncelikle seni tanıdığıma çok memnunum harika bir insansın insanlara yaklaşımın okadar güzelki seni tanımadan önce konuşmaya çekiniyordum seninle ama bir tesadüftürki tanıştık ve çok mutluyum allah her isteğini kalbine göre versin ömür boyu mutlu ol sen ve yapışığın yani dilaram mutluluğu hakediyorsunuz sizi seviyorum mutlu kalın sevgiler...
Aşk Meleği
Forumun Kraliçesi
Forumun Kraliçesi
Aşk Meleği

MesajKonu: Geri: Dostum Aşk Meleğine   Dostum Aşk Meleğine Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 2:43 pm

Teşekkür ederim seldacığım genelde herkes bana bunu söylüyor sanaldada reeldede gören kişiler konuşmaya çekiniyorlar ama tanıyıncada susmuyorlar:)bizde seni seviyoruz canım güzel düşüncelerin için teşekkürler.sevgilerimle...
_FIGEN_
Aşk Uzmanı
Aşk Uzmanı
_FIGEN_

MesajKonu: Geri: Dostum Aşk Meleğine   Dostum Aşk Meleğine Icon_minitimePaz Ağus. 10, 2008 7:43 am

Ne güzel yorumlar ne güzel sözler,bunlar sana az bile neşem...

Seni tanıdığımdan bu yana hep NEŞEM dedim,o kadar sıcak o kadar güzel yaklaştın ki,
bunun farkında olmadan hissederek yazdım.
Tatlı ,seviyeli,aklı başında,arkadaşına dostuna her daim arka çıkan,haksızlığı kabullenmeyen
yüreğindeki fırtınaları,üznüntüsünü,ne olursa olsun üzüntülü dostlarına aksettirmeyen harika kişilik
Seni tanıdığım için çok mutluyum,neler yaşadık öyle yada böyle bilinen var bilinmeyen var,ama herzaman aramızdaki bağı korumayı bildik ve o bağ daha da güçlendi seni seviyorum neşem .
Umarım hayat sana senin sunduğun pozitifliği fazlasıyla sana geri verir mutlu kal sevgiyle kal canım..
Aşk Meleği
Forumun Kraliçesi
Forumun Kraliçesi
Aşk Meleği

MesajKonu: Geri: Dostum Aşk Meleğine   Dostum Aşk Meleğine Icon_minitimePaz Ağus. 10, 2008 7:59 am

güzel yorumların için çok teşekkür ederim ablacım çok duygulandırdın beni Sad elbette benimde içimde akan yaralar dertlerim var ama dostalrımın derdine derman olunca o yaralara merhem oluyor.hepinizi çok seviyorum.iyiki varsın figen abla....
_FIGEN_
Aşk Uzmanı
Aşk Uzmanı
_FIGEN_

MesajKonu: Geri: Dostum Aşk Meleğine   Dostum Aşk Meleğine Icon_minitimePaz Ağus. 10, 2008 8:35 am

Ben teşekkür ederim canım sizde iyiki varsınız,ve hep olursunuz inşallah sevgiler:)
Melancholia...
Düştüm.Kırıldım.
Düştüm.Kırıldım.
Melancholia...

MesajKonu: Geri: Dostum Aşk Meleğine   Dostum Aşk Meleğine Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 11:23 am

Kalbimin yarisi senin icin yarisi kendim icin atmakta Nese..
Iyi gunumde kotu gunumde gozlerimi actigimda hep seni gordum karsima..
Henuz beraber pek gulemedik ama ben aglarken hep susturmaya calistin elinden geldigi kadar
seni bile bazen o kadar uzuyordumki gozyaslarini tutamiyor benimle agliyordun..
Oyle bir aciydiki yasadigim sana yansidiginda bile canini acitiyordu..

En yitik animda buldum seni.
En kaybolmus animda..
Karanligimin icinde azda olsa onumu gorebilmem icin isik yakmaya calistin bana hep..

Yasadiklarimiz cok benziyordu, ayni olmasada acisi ayniydi..

Sen mutlulugu yakaladin ,sira bendemi dersin..

Sana ikizim demekle ne kadar dogru yaptigimi tekrar tekrar hatirliyorum.
Yapisik ikizimsin sen.

Dustum.
Ayaga kalkmam icin uzanan ellere ihtiyacim var biliyorsun..
Her defasinda senin elini goruyorum karsimda..

Ne olursun candostum..
Beni yarim bir kalp ile birakma..
Aşk Meleği
Forumun Kraliçesi
Forumun Kraliçesi
Aşk Meleği

MesajKonu: Geri: Dostum Aşk Meleğine   Dostum Aşk Meleğine Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 11:26 am

sen benim canımsın dilara.iyiki varsın.ben burada senin için varım ve sen istediğin sürece var olmaya devam edeceğim...şimdi mutluluk sırası sende. sende benim gibi mutlu olacaksın.seni çok seviyorum yapışık ikizim..
Melancholia...
Düştüm.Kırıldım.
Düştüm.Kırıldım.
Melancholia...

MesajKonu: Geri: Dostum Aşk Meleğine   Dostum Aşk Meleğine Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 10:59 am

Seni cok ozledim. No

Dostum Aşk Meleğine
1 sayfadaki 1 sayfası