Forum Gökkuşağı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Gökkuşağı

Forum Gökkuşağı. Sevginin Saygının Buluştuğu Tek Adres..

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Canım Figen Ablam...

4 posters
YazarMesaj
ALARASELDA
Yeni Üye
Yeni Üye
ALARASELDA

Canım Figen Ablam... Empty
MesajKonu: Canım Figen Ablam...   Canım Figen Ablam... Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 12:35 am

nerden ve nasıl başlayıp anlatacağımı bilmiyorum daha doğrusu anlatılmassın onun içinde kısaca özetliyorum..
tesadüftürki hepinizin bildiği o yere geldim ve canım ablam seni orda ilk sen ve naz ablayı tanıdım daha ben gelir gelmez okadar yakınlık gösterdinki sanki seni yıllar önceden tanıyormuşum gibiydi hiç zorluk yaşamadım zaman zaman çalkantılar yaşadım halada öyle ama inan bana ablacım elimden öyle bir kavradınki beni hayata bakış açım değişti ve o an dedimki..iyiki bu güzel yürekli insanları tanımışım başta sen olmak üzere naz abla dilara neşe ilkkan abi daha ismini sayamadıklarım... iyiki varsınız iyiki sizleri tanıdım..ablacım kalbinin güzelliği yüzüne yansımış allah gönlündeki bütün dileklerini kabul etsin herşeyin en güzeline layıksın seni seviyorum ablacım kocaman yüreğinden o tatlı yanaklarından öpüyorum sevgiler....
Melancholia...
Düştüm.Kırıldım.
Düştüm.Kırıldım.
Melancholia...

MesajKonu: Geri: Canım Figen Ablam...   Canım Figen Ablam... Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 1:48 pm

Annemden sonra yurekten anne diyebildigim
kollarinda olup aglamak icin dua ettigim
sesini duyarken icimde garip bir sizi hisettigim ve ona defalarca ard ardina anne anne annem diye seslenmemek icin kendimi zor tuttugum yuregine hayran oldugum varlik..

Kaybolmus bir gecenin en kör aninda buldum seni..
Ellerini uzattin bana..
Sarildim birakmamak icin sarildim
Kana kana iciyorum su an icindeki anne sefkatinden..

Iyiki varsin annem

Iyiki benimlesin

Iyiki buradasin

Iyiki'lerimsin..

Seni cok seviyorum
https://gokkusagi.forum.st
_FIGEN_
Aşk Uzmanı
Aşk Uzmanı
_FIGEN_

MesajKonu: Geri: Canım Figen Ablam...   Canım Figen Ablam... Icon_minitimePaz Ağus. 10, 2008 7:24 am

Seldam.şimdi gördüm bana açtığın bu yürek sayfasını Sad Sad Sad

Bana adleddiğin tüm vasıflar sende yok mu?o insanlık o güzel ruh,sizler beni görmek istediğiniz yere koyanlarsınız,ben artı bir gayret sarfetmiyorum,ne mutlu bana bunları size gönlünüze işleyebilmişsem ne mutlu.İnsanın bu kadar candan seveni olması,en büyük hazine,Allahım herşeyi gönlünüze göre versin.
Seldam çok zor dönemler geçirdin,halada atamadın üzerinden biliyorum ve ben bu günlerinde yanında olmaktan senin sıkıntını bir nebze hafifletmekten çok mutluluk duydum.Güzelim yüzü ay parçam ,gönlü sevgi pınarım iyi ki tanıdım seni,sana ben yaşadığım sürece varsın dedim allahım üzün ömür versin ki mutluluklarınızıda göreyim.
Tekrar teşekkür ederim birtanem mutlu kalın sevgiyle kalın...
_FIGEN_
Aşk Uzmanı
Aşk Uzmanı
_FIGEN_

MesajKonu: Geri: Canım Figen Ablam...   Canım Figen Ablam... Icon_minitimePaz Ağus. 10, 2008 7:34 am

Dilaram canım birtanem benim...

Sana ne desem az,ne kadar sevgi sunsam az,ben o anne kelimesinin senin ağzından çıkarken nasıl çıktığını
çok iyi biliyorum,ve nasıl susamış olduğunu.
Bana bir yazında...karnında büyümedim,izin ver yüreğinde büyüyeğim demişsin Sad
ben karnında büyütüp evlat sevgisi olmayan ne anneler gördüm,anne hakkı ödenemez o ayrı,
ama yürekte büyümek çok farklı..

Sana yemin olsun.. ALLAH ŞAHİDİMDİR..laf da değil söz de değil tam yüreğimde,
tam kalbimdesin aynen hissettiğin gibi.
Bana soranlara 3 evladım var diyorum biri yurt dışında Neutral
Ve seni çok seviyorum uzakta olman seni evdekilerden daha değerli kılıyor mucukkk birtaneme.
Sen de iyi ki varsın Rabbim acılarınızı göstermesin Allahım benden size ömürler nasip ettsin .
Mutlu kal bebeğim bizle kal...
Melancholia...
Düştüm.Kırıldım.
Düştüm.Kırıldım.
Melancholia...

MesajKonu: Geri: Canım Figen Ablam...   Canım Figen Ablam... Icon_minitimePaz Ağus. 10, 2008 8:15 am

Annem..Anne.. Seni cok seviyorum
cok cok cok cok aklinin alamayacagi kadar cok.

O dogurup buyuttugun cocuklar kadar cok.
_FIGEN_
Aşk Uzmanı
Aşk Uzmanı
_FIGEN_

MesajKonu: Geri: Canım Figen Ablam...   Canım Figen Ablam... Icon_minitimePaz Ağus. 10, 2008 8:24 am

Melancholia... demiş ki:
Annem..Anne.. Seni cok seviyorum
cok cok cok cok aklinin alamayacagi kadar cok.

O dogurup buyuttugun cocuklar kadar cok.

Biliyorum canım benim biliyorum,bende seni doğuran annen kadar
seviyorum ve düşünüyorum bunu sakın unutma..
Melancholia...
Düştüm.Kırıldım.
Düştüm.Kırıldım.
Melancholia...

MesajKonu: Geri: Canım Figen Ablam...   Canım Figen Ablam... Icon_minitimePaz Ağus. 10, 2008 8:27 am

Annem'sin varmi ötesi soylermisin..

bidakika msn gelirmisin
Aşk Meleği
Forumun Kraliçesi
Forumun Kraliçesi
Aşk Meleği

MesajKonu: Geri: Canım Figen Ablam...   Canım Figen Ablam... Icon_minitimePaz Ağus. 10, 2008 10:13 am

Canım Figen Ablam... 79396210

canım ablam sana ne desem bilmiyorum sana olan saygımı sevgimi anlatmaya kelimeler yetmez ama ben de bir iki söz yazmak istedim..seninle ilk tanıştığımız andan itibaren hep bana çok cana yakın davrandın neşem dedin bende senin bu güzel yaklaşımına layık olmaya çalıştım bazen farketmeden de olsa seni üzdüysem özür diliyorum.inşallah kalbinden geçen istediğin bütün dileklere kavuşursun.seni seviyorum...iyiki varsın hep yanımızda ol...sevgiyle ve mutlu kal...
_FIGEN_
Aşk Uzmanı
Aşk Uzmanı
_FIGEN_

MesajKonu: Geri: Canım Figen Ablam...   Canım Figen Ablam... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 2:25 am

Neşem;hakkimdaki bu güzel düşüncelerin bilincindeyim ve çok teşekkür ederim..

Ara ara olur kırılabiliriz neticede insanız hata bizlere mahsuz,önemli olan gönüller kırılmasın,

mühim olan,sırça çanağın sırrı kalkmasın ,gerisi düzelmicek birşey değil.

Bende hepinizi çok seviyorum ,size kucak dolusu sevgiler canım benim,hep mutlu olun...

Canım Figen Ablam...
1 sayfadaki 1 sayfası